*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1141
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Oleks automineri clickima pannud ja magama ära

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #1142
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      haha pretty much, sick bug.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #1143
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Oleks automineri clickima pannud ja magama ära
        automineri:(
        I call rs.

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #1144
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Tänapäeval on RS-i bottides võimalik passiivselt kuus ca 300-400 eurot juurde teenida, easy game

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #1145
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            St raudselt seda muidugi, et sa pead enne mingid meeletud statid nolifema valmis ja siis hakkab see klots alles tulema mitte, et ma lähen RSi kodukale teen kasutaja ja juba prindin.

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #1146
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Nõuab üle keskmisest kõrgemat intelligentsi ja know-howd :) Ega kõik niisama polegi.

              /Tänapäeval on botid(scriptid), mis teevad Sinu eest kogu töö, nii et jahm, vaielda ei viitsi, ise ei tee suurt sittagi ja tiksub 200-300 kuus.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #1147
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                Nõuab üle keskmisest kõrgemat intelligentsi ja know-howd :) Ega kõik niisama polegi.
                Selleks ei saa öeldagi, et easy game. Mõne jaoks on pokkeris igakuu 10k ka teha easy game, aga nii ei saa võtta.
                Easy game oleks siis kui korjaks tee äärest mingi metsalise peale ja ta oskaks üle öö ka samasugust asja teha.
                Last edited by qbj0hn; 26.06.11, 14:30.

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #1148
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Keegi on huvitatud ühest toast stroomi ranna ääres?
                  4toaline korter, kaks üliõpilast sees(normaalsed inimesed), 100€ oleks kuu, lisanduvad kommunaalid(suvel vähe), mingeid maakleritasusi ega tagatisi pole. mööbel pmst olemas, korter remonditud(korralik). saate sõbralt täpsemalt küsida.

                  PM, annan msni vastu päeva jooksul.

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #1149
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Selleks ei saa öeldagi, et easy game. Mõne jaoks on pokkeris igakuu 10k ka teha easy game, aga nii ei saa võtta.
                    Easy game oleks siis kui korjaks tee äärest mingi metsalise peale ja ta oskaks üle öö ka samasugust asja teha.
                    Ööga isegi õpetaks välja küll ma arvan. ;D

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #1150
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                      Nõuab üle keskmisest kõrgemat intelligentsi ja know-howd :) Ega kõik niisama polegi.

                      /Tänapäeval on botid(scriptid), mis teevad Sinu eest kogu töö, nii et jahm, vaielda ei viitsi, ise ei tee suurt sittagi ja tiksub 200-300 kuus.
                      Aga miks sa mahtu ei suurenda? Ostad juurde nt 10 odavat arvutit, RS-i jaoks pole vast kuigi head arvutit vaja ja annad minna

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #1151
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Aga miks sa mahtu ei suurenda? Ostad juurde nt 10 odavat arvutit, RS-i jaoks pole vast kuigi head arvutit vaja ja annad minna
                        Siis peakski ainult sellele pühenduma :D Ühe arvutiga on hea lihtne :D

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #1152
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                          Siis peakski ainult sellele pühenduma :D Ühe arvutiga on hea lihtne :D
                          Ühe kuuga teenid investeeringu tasa, teise kuuga tuleb puhast 2k€-3k€, tasub ju keskendumist ?

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #1153
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Elukutseline RS-i botter :D

                            Comment

                            • Murdock
                              Grinder
                              • Jun 2010
                              • 690

                              #1154
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Misasi see RS bot on ? =]

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #1155
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                                Misasi see RS bot on ? =]
                                See millega minu poeg kalu, vähke ja krt teab veel mida püüdis ja leveleid juurde sai. Peale 12 saamist on ta RS´i päris ära unustanud aga kui ta sellega 200€-300€ kuus teenida saaks, siis tõuseks see mäng vist uuesti esikohale peale tema ka minu minu jaoks.

                                Comment

                                Working...