Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
Kui ma ei eksi siis on automaadid mujal skandinaavia riikides täiesti olemas ja seal saad mängida ainult miskite minipanuste peale. Aga jah üldiselt Eesti ei ole selleks valmis, sest automaadid panevad ohtu eelkõige noored, kuna tõenäoliselt kontroll on ebatõhus ning kuskil urkapubides 15 aastased mängivad oma söögiraha maha.
Algselt postitas Rage
Vaata postitust
Comment