*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #1021
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    parem link http://www.tmz.com/person/ryan-dunn/
    Last edited by con; 20.06.11, 16:38.

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #1022
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Tundub, et "Aasia ime" hakab lõppema: http://www.e24.ee/476152/hiina-tooli...sutikuga-pomm/

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1023
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas peokuningas Vaata postitust
        Kurb on vaadata kitsa silmaringiga inimesi. Oled korduvalt käinud punkpidudel ja ei tea mis asi on moshimine.
        Wikipedia tuleb appi:


        ja veel:


        Ja kui sa arvad, et läbipekstud inimesed on ilus vaatepilt, siis sul on tõesti midagi väga korrast ära.

        Haha. Ty.

        Kunagi mõtlesin, et kui ma lava ees alati pungi või isegi rocky pidudel möllanud olen, et siis tekivad miskid pundid, et tõukavad. Algul ei jaganud matsi lahti - mõtlesin, et miski väärakad aga miskipärast alateadvused hakkasin neid vastu tõukama ja vaatasin, et keegi kurjaks ei saa. Saanud omajagu nii nügida.

        Nüüd siis tean ka põhjust miks :)

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #1024
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #1025
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            vancouveri riot. korilased süütavad autosi.

            [YOUTUBE]rurteaH_UkU&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

            posted for justice
            Last edited by con; 21.06.11, 00:49.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #1026
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Oli siis see Dunni prank või on see prank prank. Leveldamine siin.

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #1027
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Ma siiani loodan, et prank...

                Comment

                • isenseven
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 598

                  #1028
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Peaks ikka õige olema, sest see foxnewsi pilt oli fake kus oli et prank.... ja mujal sellekohta andmeid pole

                  Comment

                  • MagicFriend
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2010
                    • 369

                    #1029
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Majandusminister asus toetama Tallinki ja sellega seotud firmade seisukohta kasiinoreeglite õgvendamise suhtes, mille järgi võiks lubada pisemad hasartmängumasinad sarnaselt merel kehtivate reeglitega ka maismaa poodidesse ja baaridesse.


                    hullumaja. haige, t6siselt haige :(

                    Comment

                    • E-Kunn
                      FPP Pro
                      • Jan 2010
                      • 261

                      #1030
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Seda nüüd küll vaja ei ole jh!

                      Comment

                      • Timpz
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #1031
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        mis seal haiget on?

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #1032
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          dislike

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1033
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            sest see on nii kuradi mõttetu ja nõme ja tühi raha kokku riisumine, tekitab ühiskondlikke probleeme jms. Ma arvan, et enamik siinolijatest ei mäleta, kui 90ndate alguses olid igalpool sellised automaadid ja seaduseid veel eriti ei olnud.. suht kiiresti läksid mingid noored 13-30 aastased bustoks, siis laenasid raha, lasid uuesti bustoks, lõpuks oli vabsee metsik lääs.. isegi tapeti nende automaadi võlgade pärast üksteist.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #1034
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              See ongi vabadus, IRWWW.
                              Igaksjuhuks mainin ära, et tegu on irooniaga vabaduse pihta, mõni ei jaga ära muidu vbl.

                              Comment

                              • WeThePeople
                                Vana Tegija
                                • Mar 2010
                                • 1163

                                #1035
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                dislike
                                jagatud

                                Comment

                                Working...