*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #736
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Muidu võtke selle täis peaga ujumisega rahulikult. Juunis senimaani keskmiselt üks inimene päevas upub ära. Üsna kole.

    Eile koguni 4 !

    Comment

    • Priito
      Jube Noob
      • Mar 2009
      • 121

      #737
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Tänud con-ile railimise eest! Nii täitsa tore mängida.

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #738
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        LEITS 12.06.2011 20:06
        50:50, kas Liis võidab või ei võida. Kui samamoodi jookseb nagu mina pokkerilaua taga, siis ei võida.

        QQ vs AKo 20:80 leitsijooksuga

        Ükspäev sai vastane neliku, kui mul flopatud top set.
        -3 +9

        @ http://www.elu24.ee/468078/com/kes-v...b-superstaari/

        lambist jäi silma

        Comment

        • Gettofish
          FPP Pro
          • Nov 2009
          • 259

          #739
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          tra, ma ei saa aru, mind turnas vahetakse iga 5-10 käe jooksu teise laudu. Vähe ebaõiglane mõnes mõttes pole minu jaoks? ligi 3k matse alles kuidas koguaeg vaja vahetada. Viimase 10 minuti jooksul vist 5 korda lauda vahetatud.

          Comment

          • Madis Very
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 2951

            #740
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            *Late Reg ntx
            *Ja ainult sinu vastu ebaõiglane ?

            Comment

            • Gettofish
              FPP Pro
              • Nov 2009
              • 259

              #741
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
              *Late Reg ntx
              *Ja ainult sinu vastu ebaõiglane ?
              * Late reg läbi
              * Minu arust on päris raske tulla uude lauda, kui mul puudub mingisugune info vastaste kohta. Eriti praegu kus blindid pole nüüd eriti väiksed ja eksimisruumi vähem.

              Ma muidu ei oleks maininud aga lihtsalt miks on vaja mind niimoodi tõsta koguaeg ümber.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #742
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
                * Late reg läbi
                * Minu arust on päris raske tulla uude lauda, kui mul puudub mingisugune info vastaste kohta. Eriti praegu kus blindid pole nüüd eriti väiksed ja eksimisruumi vähem.

                Ma muidu ei oleks maininud aga lihtsalt miks on vaja mind niimoodi tõsta koguaeg ümber.
                Arvan, et kõiki mängijaid tõstetakse, mitte, et pokkerituba ainult sinu vastu vimma kannab:D

                Comment

                • wousha
                  FPP Pro
                  • Oct 2009
                  • 268

                  #743
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  gogo schumi ..

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #744
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Haha, panin hoopis, 2 korda 5-le numbrile ning laksasin 350 peale. I'm god!
                    +175
                    +350
                    Ruleti pro
                    Running good. 920
                    Aga rulett ei lähe seal vist läbimängimisel arvesse.
                    Sweet 1118.
                    Tea kas bj on parim läbimängimiseks? Seal paistab isegi see lubatud olema
                    Kui BJ arvesse läheb siis perfektse strateegia on maja eelis olenevalt mängureeglitest kõigest paar protsenti. Seega 1000 panuste pealt maksad maksimum $20 kasiinole. Ise siis arvuta kui mitu tuhat dollarit sa läbi pead mängima. Vägagi +EV.

                    Here you can check and use a calculator that gives you the house edge for virtually any set of blackjack rules and it can be used with proper basic strategy…

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #745
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Mängisingi suht ok-lt tabeli järgi. Ja kõik oli ok.... Aga ronisin ruletti tagasi ja lasin bustoks seal. Peab järgmist pakkumist ootama jääma.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #746
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Ruleet on obv skillgame. parim kogemus oli see, kui 5 korda järjest tuli sama number ja keegi ei panustanud sellele.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #747
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas siga Vaata postitust
                          Eestlane Will Ross?
                          Mitte Will vaid William ja on ameeriklane, kes kolis Eestisse. Käis ka PokkeriProd.com Kevadmöllul ning mängisid lenC-iga legendaase käe, kus mõlemad lugesid stäkke ja bette valesti :)

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #748
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Kui BJ arvesse läheb siis perfektse strateegia on maja eelis olenevalt mängureeglitest kõigest paar protsenti. Seega 1000 panuste pealt maksad maksimum $20 kasiinole. Ise siis arvuta kui mitu tuhat dollarit sa läbi pead mängima. Vägagi +EV.

                            http://wizardofodds.com/blackjack/ho...alculator.html
                            rulett on 2.7 eelisega

                            aa selle asja järgi, on edge tal alla protsendi isegi
                            Last edited by Char; 12.06.11, 22:15.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #749
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas Char Vaata postitust
                              rulett on 2.7 eelisega
                              Jup aga reeglina rullis ei lasta läbimängida.

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #750
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Päris korralik GP oli. Vettel pani viimasel ringil kärna ja andis liidripositsiooni ära.
                                Kahju, et Schumacher ära vajus.. Oleks võinud oma penskaripäevadel ikka korra poodiumile saada veel.

                                Comment

                                Working...