*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #691
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Oli see liivakast kusagil Laada ja Võidu tänava kandis ?
    Ei, aga seal kandis elasin küll.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #692
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • E-Kunn
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 261

        #693
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Mis moodi sinu kasuks ? Kas sa oled kordagi elus hingega kakelnud ? Mina olen oma elu jooksul 1x hingega kakelnud ja võitnud ja teine kord 0,5x ka hingega kakelnud ja "võitnud" (kaks aastat vanem meistersportlane küttis muuseas ära oma venna sõbra nimel), 10x rohkem olen ma lihtsalt lasknud omale peksa anda. Tõenäoliselt lasen ma ka praegu suure tõenäosusega omale lihtsalt peksa anda, kuid ma ei soovitaks kellelgi alla meistritiitli minu vastas olla siis, kui minul üle viskab.Mul on elu lõpuni meeles olukord, kui minu suurim soov oli tappa omaenda parim sõber.
        Sul on selles osas täiesti õigus. Mina lähtusin füüsise osas, kuna ta on ennast täis tossike. Ma olen temaga kunagi niisama madistanud, siis oli minu ülekaal märgatav. Kui ta peaks tõesti hingega asja kallal olema:) mida ma ei usu, siis tasub loota et ta suutis enne minu ikka tõsiselt vihale ajada sest kaklema ei tasu tõesti minna muuseas. Kuigi ma olen üldiselt rahulik inimene aga no kuskil on piir ja ma ei viitsi enam tema paska ja ülblamist kuulat.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #694
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
          Oled kuskil trennides käinud/õppinud seda asja? Või miks nii, et alla meistritiitli pole siis mõtet vastas olla?

          Hea küsimus aga mis tiitel peaks sinul olema, et astuda inimese vastu, kes on aastate jooksul õppinud ennast kontrollima, kuid juhul, kui tal tõeliselt üle viskab, siis on ainuvõimalik lahendus sinu või tema surm ?

          Otsene vastus sinu küsimusel oleks, et jah, 15+ aastat tagasi olen ma kahe erineva võitlusstilli trennis käinud, kuid ka kollase vöö jaoks peaks ma tavaolukorras suhteliselt kerge saak olema.
          Last edited by Potsataja; 11.06.11, 22:46.

          Comment

          • TaistoJ
            Grinder
            • Aug 2010
            • 787

            #695
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Potsataja, mis sa arvad, kui sa võtaksid minuga nüüd ühendust?

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #696
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
              Potsataja, mis sa arvad, kui sa võtaksid minuga nüüd ühendust?
              Miks ?

              E: Ilmselgelt ei ole ma sind blokkinud, kuid ilma konkreetse teemata on asukohaga Võru ainult paar isikut, kellele ma viitsin vastata ehk kui sa ei ole Marek K. või tema vend või üks konkreetne PN tüüp, siis ilma konkreetse pakkumiseta ei vaevu ma sinule vastama.
              Last edited by Potsataja; 11.06.11, 22:59.

              Comment

              • TaistoJ
                Grinder
                • Aug 2010
                • 787

                #697
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Miks ?
                PMi vaatasid?

                Comment

                • JaanusX
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2010
                  • 392

                  #698
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Ah ärge rääkige lollustest eks... vahest (sportlikus mõistes) võideldes on hea kuna paned end proovile ja asi on kontrolli all... mingeid lollakaid peksta või kakelda on jama kuna see toob kaasa kas parimal juhul paar sinakat või halvemal juhul krim karistuse või veel hullem kellegi tõsise vigastuse/surma - milleks see...

                  Comment

                  • isenseven
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 598

                    #699
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Lol, offtopic= ametlik kaklusteema,...mma mamad koos

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #700
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      aga mina tahan kedagi kallistada

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #701
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                        aga mina tahan kedagi kallistada
                        Käisin algkoolis 2 aastat judos ja seega võin kerge vaevaga inimesi surnuks kallistada.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #702
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          judo oli omal ajal kõva teema...sai isegi seal 5-6a käidud

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #703
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Puhta ninjad koos siin ju. Tehke mingi oma teema- "ametlik käisin kunagi trennis teema vms"

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #704
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Ahhh mis te võimlete siin

                              Comment

                              • rynno
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 511

                                #705
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                hirw nii kui nv käes siis kõigil lõugaringi jutud

                                Comment

                                Working...