*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #616
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Väga masendav lõpp sellel saatel. Sõnum nagu alati ikka üks ja seesama - "hasartmängud on pahad". Karta on, et naiivsed pankrotistuvad ühel või teisel viisil, mõttetu on süüdistada kasiinosid.
    Inimese ürgihad on gämblimine, joomine, naised ning laksu all olek ja ühtegi neist ei saa keelata. Nende ihade vastu võitlemine on alati olnud ette kaotatud võitlus.

    Sõltuvusena on neist kõige hullem kindlasti gämblimine, sest raha hulk mida niimoodi kulutada saab on piiramatu ja kurb on see, et tagajärgedega tegeletakse minimaalselt. Eesti Hasartmängusõltlaste Ühing oli suht mannetu üritus ja see ajudoonor Puksa ikka kohe pidi lõpus rahad üle laskma.

    Peaaegu igaühest võib saada mängur, tuleb lihtsalt õigeid "nuppe" vajutada.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #617
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Nii, palun 1 kord elus finaallauda. Aitab juba nendest close deep runidest aitäh.
      The Big $22 11/21 ja $1r 3x-turbo 24k guaranteed 23/74

      Mõlemal esikoht üle 5k usd.

      Comment

      • petteri
        Jube Noob
        • Feb 2011
        • 162

        #618
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        Nii, palun 1 kord elus finaallauda. Aitab juba nendest close deep runidest aitäh.
        The Big $22 11/21 ja $1r 3x-turbo 24k guaranteed 23/74

        Mõlemal esikoht üle 5k usd.
        GL, peab tulema!

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #619
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          naabrid seksivad eriti valjult kõrval, distraction kerge.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #620
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            naabrid seksivad eriti valjult kõrval, distraction kerge.

            pausi ajal koputa ja palu hääl maha keerata.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #621
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Inimese ürgihad on gämblimine, joomine, naised ning laksu all olek ja ühtegi neist ei saa keelata. Nende ihade vastu võitlemine on alati olnud ette kaotatud võitlus.

              Sõltuvusena on neist kõige hullem kindlasti gämblimine, sest raha hulk mida niimoodi kulutada saab on piiramatu ja kurb on see, et tagajärgedega tegeletakse minimaalselt. Eesti Hasartmängusõltlaste Ühing oli suht mannetu üritus ja see ajudoonor Puksa ikka kohe pidi lõpus rahad üle laskma.

              Peaaegu igaühest võib saada mängur, tuleb lihtsalt õigeid "nuppe" vajutada.
              Nii kaua kui sloti taga istumisest otseselt ära kooleda ei saa, ei saa sul eriti õigus olla.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #622
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                Nii, palun 1 kord elus finaallauda. Aitab juba nendest close deep runidest aitäh.
                The Big $22 11/21 ja $1r 3x-turbo 24k guaranteed 23/74

                Mõlemal esikoht üle 5k usd.
                9/10, tahab tulla see 10s koht ikka vägisi.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #623
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  "Tapjaslotid I: Slice Or Dice?" Eriti verine ja elulähedane virtuaalreaalne slotielamus kogu eluks!

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #624
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    fuck me..9s koht, esimene koht siis ilusti üle 6k usdi. shovesin 15bb Aj ja AK callis.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #625
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Palju said ?

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #626
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        ei teagi, natuke üle $500, tilt.

                        Comment

                        • mikk2468
                          Vana Tegija
                          • Nov 2009
                          • 1039

                          #627
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          :( gg

                          Comment

                          • Relamz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1467

                            #628
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            elu on mõnus..mõnusmõnus

                            Comment

                            • isenseven
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 598

                              #629
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Baribali stennu hoidis 20 euri eest 15 min just 8 snussi all:D:D kinoooooooooooooo

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #630
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                8 snusi? nagu padjakest?

                                Comment

                                Working...