Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
No minaeitea, mis värk on. Installib selle flash playeri 3 sekiga ära, teen restardi, a midagi ei muutu. Samas ei leia kuidagi üles arvutist seda flash playerit üleüldse, et kontrollida, mis versioon on vms. Arvutinoobi tunne tuleb peale küll.
Control panelis näitab, et adobe 10 player plugin on installitud täna, a adobe 10 player activex on 5 kuud tagasi installitud.
Algselt postitas hotcocacola
Vaata postitust
Control panelis näitab, et adobe 10 player plugin on installitud täna, a adobe 10 player activex on 5 kuud tagasi installitud.

TC
Comment