*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karelkorm
    Grinder
    • Nov 2009
    • 856

    #511
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    mine www.adobe.com

    tõmba uuesti flash player ja installi. Peale seda tee restart


    mul oli sama jama paar päeva tagasi
    No minaeitea, mis värk on. Installib selle flash playeri 3 sekiga ära, teen restardi, a midagi ei muutu. Samas ei leia kuidagi üles arvutist seda flash playerit üleüldse, et kontrollida, mis versioon on vms. Arvutinoobi tunne tuleb peale küll.
    Control panelis näitab, et adobe 10 player plugin on installitud täna, a adobe 10 player activex on 5 kuud tagasi installitud.
    Last edited by Karelkorm; 08.06.11, 18:10.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #512
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Proovi browser uuesti installida, ehk see aitab? Kui ei, siis tuleb natuke rohkem uurida ja puurida

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #513
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        uuemad blogid on kuidagi väga nõrgad imo.

        vanakooli mc-sylt on the man. 25a tüüp päris haige tekstiga

        mõned paremad postid:
        Papi, pritsi inffi,kus Ojastu Pärtel elab. Poiss on mulle veitsa tangu sees. Tulin järgi"?!


        Praegu olen juba suht närvis rsk tegelt... eila käisin kaalu peal ja oma suurimaks pettumuseks olen juurde võtnud 4 kg. Oleks siis tegu lihastega... EI.. kõik need neli kilo lisandusid otsustavalt perse ja näkku... oi küll ma olin leilis... terve päeva turtsusin ja olin tujust ära. Õhtusöögi ajal nähvasin emale ka koledasti "Ei taha su kartuleid", kui ta mulle üritas taldrikule lisa tõsta

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #514
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
          19.55 ETV2 EESTI - MAKEDOONIA käsipall . kui lukku panevad siis EM-ile minek.
          eriti peen, et pokkeriprod.com esindajana Dener ka platsil :D. üldiselt peab siiski mainima, et suhteliselt imelik pallimäng see käsipall, aga nii tähtsad mängud tasub ikka vaadata ja omadele kaasa elada!

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #515
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas albinar Vaata postitust
            Sul nüüd insta minek?
            Mõtlen veel...

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #516
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
              No minaeitea, mis värk on. Installib selle flash playeri 3 sekiga ära, teen restardi, a midagi ei muutu. Samas ei leia kuidagi üles arvutist seda flash playerit üleüldse, et kontrollida, mis versioon on vms. Arvutinoobi tunne tuleb peale küll.
              Control panelis näitab, et adobe 10 player plugin on installitud täna, a adobe 10 player activex on 5 kuud tagasi installitud.
              lase register ka vms tyhjaks .. kunagi oli endal sama jama ...

              Comment

              • Karelkorm
                Grinder
                • Nov 2009
                • 856

                #517
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                Proovi browser uuesti installida, ehk see aitab? Kui ei, siis tuleb natuke rohkem uurida ja puurida
                Töötab, kui panna http asemele https. Ei viitsi rohkem googeldada praegu

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #518
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  mine www.adobe.com

                  tõmba uuesti flash player ja installi. Peale seda tee restart


                  mul oli sama jama paar päeva tagasi
                  jep sama siin, piisas arvuti resast.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #519
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Kanal12st hakkab jälle nägema Tuvikesi :)
                    igal õhtul 23.20, ftw


                    kanal12ne tuvikesi tutvustav klipp:"Loll ja litsakas Kelly...."

                    looooooooooool, lihtsalt kuld.

                    kairi rondo
                    Last edited by hotcocacola; 08.06.11, 18:44.

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #520
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      eriti peen, et pokkeriprod.com esindajana Dener ka platsil :D. üldiselt peab siiski mainima, et suhteliselt imelik pallimäng see käsipall, aga nii tähtsad mängud tasub ikka vaadata ja omadele kaasa elada!
                      +1

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #521
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        elion digi tv ka kanal 12 n2itab? tra ma emsapilgul ei leidnudki ..

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #522
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          elion digi tv ka kanal 12 n2itab? tra ma emsapilgul ei leidnudki ..
                          73 kanal

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #523
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                            73 kanal
                            oh tsill ongi, ja kohe ocean 12 .. tundub pro kanal tulevat

                            Comment

                            • numnuts
                              Grinder
                              • Dec 2010
                              • 846

                              #524
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              plää kuidas ma sele kanal12 leian? pean mingi resa tegema ruuterile vm?

                              E: 73s kanal igatahes pole

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #525
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                mul endal starmani kaabel tv. Ei pidanud kanalit otsima, see oli lihtsalt ilmunud kuhugi. Seega kammi kõik kanalid läbi.

                                Comment

                                Working...