*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #406
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Soovitan kiiresti ära osta. Käisin täna Eedenis, Zeppelinis ja Prismas. Prismast sain 17€ eest 30cm tiivikuga puhuri, mis on üsna hea selle raha eest, aga neid jäi sinna välja ca 5tki. Zeppelinis oli veel neid 23cm omasid ja mingeid ilusaid metallist, mille hinnad algasid 99€st. Kui suuremat (40cm) tahad, siis Euronicsi müüja soovitas netipoest tellida, seal pidi veel paar tükki olema, aga arvas, et lähevad üsna kiiresti sealtki.
    esimene asi kui seda postitust nägin, siis kippelt autole hääled sisse ja Prisma poole teele. sain veel viimase "näidise" ära ostetud. müüjad nuputasid kahepeale vähemalt viis minutit kuidas seda puhurit karpi saada. : D

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #407
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      tra .,, ma olen igap2ev edasi lykanud seda jama ... ehk homme kuskilt leian veel

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #408
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        2 liitrised jääkülmad blondid on teibiga ümber keha nagu pommivöö, jahutab päris hästi.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #409
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          2 liitrised jääkülmad blondid on teibiga ümber keha nagu pommivöö, jahutab päris hästi.
          tahtsin ka yksp2ev osta seda prooviks .. ni mina selverid ja rimist siukest kraami kyll myygil ei n2ind .. :D

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #410
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Konsumites on kui eksisteerib seal siuke asi, aga need on alati soojas. Kuskil rannas vms vette visata veits oodata või siis külmikusse on tegemist A+ tootega.
            Yleeile alles lasin, 3 päeva oli külmkapis seisnud, oi pliaaaaa mmm, [X] came

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #411
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Nautige väljas olemist parem, super ilmad lihtsalt!

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #412
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Konsumites on kui eksisteerib seal siuke asi, aga need on alati soojas. Kuskil rannas vms vette visata veits oodata või siis külmikusse on tegemist A+ tootega.
                Yleeile alles lasin, 3 päeva oli külmkapis seisnud, oi pliaaaaa mmm, [X] came
                lol, isegi libistanud seda, külmalt täiesti ok, peab aint välja valama, kuna baloonade lõpp standard solk.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #413
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                  esimene asi kui seda postitust nägin, siis kippelt autole hääled sisse ja Prisma poole teele. sain veel viimase "näidise" ära ostetud. müüjad nuputasid kahepeale vähemalt viis minutit kuidas seda puhurit karpi saada. : D
                  Lol. :)
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #414
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Teate ikka, et meil on meeletu IKT sektori tööjõupuudus ?



                    CV Keskus on Eesti populaarseim tööportaal, kus leidub enim tööpakkumisi nii Eestisse kui ka välismaale ning suurim CV-de andmebaas. Sisesta oma CV ning

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #415
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                      lol, isegi libistanud seda, külmalt täiesti ok, peab aint välja valama, kuna baloonade lõpp standard solk.
                      Ära Blondi jumala eest välja vala... Põhi on sitt jah, viska minema või anna mõnele parmule, a kannust see õlle ei sobi üldse juua imo.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #416
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        +1.
                        Peab arvestama, et saad mingi 1.7L-i normaalset õlle.
                        Pundiõlle ikkagi.

                        Ostan homme külmikusse poisid valmis, nv lähevad loosi.

                        Comment

                        • 5gww
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2010
                          • 333

                          #417
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Kelder on ikka väga mõnus koht, hea jahe pikutada siin mooside keskel.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #418
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas 5gww Vaata postitust
                            Kelder on ikka väga mõnus koht, hea jahe pikutada siin mooside keskel.
                            tore asi see wifi. : D

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #419
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              raisin' limpers in mom's basement

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #420
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas con Vaata postitust
                                raisin' limpers in mom's basement
                                HAHAHA

                                Comment

                                Working...