ÖÄöööö, kuni reedeni on igapäev 30 kraadi kuuma.. Päikesekäes obv rohkem.. Niisiis, kas need odavamad ca. 20 eur maksvad puhurid ka oma tööd hästi teevad?
ÖÄöööö, kuni reedeni on igapäev 30 kraadi kuuma.. Päikesekäes obv rohkem.. Niisiis, kas need odavamad ca. 20 eur maksvad puhurid ka oma tööd hästi teevad?
mul selline suurem jala peal seisab.. ja tiirutab ringi ka.. eelmine suvi nende kõige kuumemate ilmadega ajas asja ära.. ei ole kondekat vaja.. piisab lihtsalt korralikust võimsast puhurist mis toas õhu ringi käima paneb või otse peale puhub.. otse peale puhumise puhul võid külma saada või mingid lihased kangeks puhuda jne..
mul selline suurem jala peal seisab.. ja tiirutab ringi ka.. eelmine suvi nende kõige kuumemate ilmadega ajas asja ära.. ei ole kondekat vaja.. piisab lihtsalt korralikust võimsast puhurist mis toas õhu ringi käima paneb või otse peale puhub.. otse peale puhumise puhul võid külma saada või mingid lihased kangeks puhuda jne..
no põmst selline siis.. ise olen väga rahul.. sõltuvalt kui palav on, saab kolme tugevusastme vahel valida.. saab panna mingi 120kraadi ringi koogutama.. kõrgus/nurk on adjustable.. ja saab panna ka ühte kohta puhuma..
Comment