*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • numnuts
    Grinder
    • Dec 2010
    • 846

    #241
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Selline küsimus, et mul on Dell Inspiron läpakas(hiluti ostetud) ja pole sellist otsa kuhu monitori taha lükata. Õigemini pole seda standart oma whatever. Kas siis läheb HDMI auku? Ja kui siis kas pean osta monitori HDMI juhtmega või kui on neil üleminekuid ka?
    thanks.

    Comment

    • ziimukaz
      Grinder
      • Jan 2010
      • 741

      #242
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas numnuts Vaata postitust
      Selline küsimus, et mul on Dell Inspiron läpakas(hiluti ostetud) ja pole sellist otsa kuhu monitori taha lükata. Õigemini pole seda standart oma whatever. Kas siis läheb HDMI auku? Ja kui siis kas pean osta monitori HDMI juhtmega või kui on neil üleminekuid ka?
      thanks.
      Üleminekuga pole küll mõtet, sest siis kaob HDMI efekt ära ja saad ikkagi ainult standard VGA pilti edastada monitori.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #243
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        HDMI-DVI üleminekuga ei kao midagi ära. Ja ma ei tea kas on üldse monitori, millel oleks kaasas HDMI kaabel.

        Comment

        • numnuts
          Grinder
          • Dec 2010
          • 846

          #244
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Seega monitori valima minnes ei pea selle pärast pead vaevama? lihtsalt võtan monitori ära ja ostan selle ülemiku jah?

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #245
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Jah.

            Comment

            • albinar
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2010
              • 346

              #246
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Enamus uutel telekatel juba ka HDMI pesa olemas. Päris mugav näiteks läpprit järgi ühendada.

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #247
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Kris
                kõikidel uuematel monitoridel on see HDMI auk olemas..
                Ei ole olemas ja seega tasub ikka ostes vaadata kas on. Ostad muidu monitori ja HDMI kaabli ära ja pärast kui kurtma lähed, siis üldiselt müüjat ei huvita, et Kris foorumis ütles.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #248
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Kris
                  kle ära aja, kui sa kuskilt säästumarketist ei osta siis on hdmi auk olemas. Ise sain monitori ja teleka ostetud mitu aastat tagasi ja juba siis oli..

                  hdmi-vga üleminekuga telekasse pilti viies oli mul resolutsiooniga mingi kamm.. aeh..
                  sa ära aja ise sitta, ostsin ka 3a tagasi 8kse monitori .. myass mingit hdmid oli (24")

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #249
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Kris
                    osta lihtsalt see HDMI juhe.. oomipoest näiteks.. kõikidel uuematel monitoridel on see HDMI auk olemas.. mingi ülemineku teema unusta ära
                    HDMI-i kaabli ostmine Eestist on kõige suurem raha raiskamine. Odavamad kaablid on €7, kallimad up to €15. ebayst saab sama kaabli (tutikas) kahe naela eest. Lisandub muidugi shippimine aga kokkuvõttes tuleb ikka odavam. Mul oli vaja kaks HDMI kaablit, kaks optilist audiokaablit ning veel paar asja ning tellisin kõik koos ära. Eestis oleks sama komplekti eest maksnud mitu-mitu-mitu korda rohkem.

                    Jubedalt ülehinnatud asjad Eestis.

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #250
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Mäletan ka, et maksin teleka jaoks HDMI kaabli eest kirvest hinda.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #251
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Kris
                        kle ära aja, kui sa kuskilt säästumarketist ei osta siis on hdmi auk olemas. Ise sain monitori ja teleka ostetud mitu aastat tagasi ja juba siis oli..

                        hdmi-vga üleminekuga telekasse pilti viies oli mul resolutsiooniga mingi kamm.. aeh..
                        Mu 30 tollisel on terve persetäis USB auke aga HDMI auku küll ei ole. Isegi vist mu arvutil puudub HDMI sisend....

                        HDMI ikka rohkem mõeldud teleka ühendamiseks lisadega ala kodukino, playstation, xbox jne.

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #252
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Ei ole kõigil monitoridel HDMI'd, enamusel ca 100-150€ ei ole HDMI´d ja osadel kallimatel mis on vanemad mudelid ka ei ole

                          Comment

                          • numnuts
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 846

                            #253
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            sain targemaks. tänud.
                            a kui juba selles teemas siis keegi tartus teab soovitada kust monitori osta? Ei pea olema mingi hüperhea, mingi 22' ok. Vb kellelgi üle jäänud ja müüb hoopis?

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #254
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                              Huvi pärast küsin, et kas kellegil on ette näidata kolm või rohkem mastirida ühe päeva jooksul? Kaldun arvama, et mul oli eile väga haruldane päev.
                              Hittisin ükskord 2 tunni jooksul 2 royalit cäshis, ka suht haruldane.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #255
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Kunagi triobetis 5 minuti sees samas lauas 1 tabledes 2x Royali hittinud.

                                Comment

                                Working...