Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
Selline küsimus, et mul on Dell Inspiron läpakas(hiluti ostetud) ja pole sellist otsa kuhu monitori taha lükata. Õigemini pole seda standart oma whatever. Kas siis läheb HDMI auku? Ja kui siis kas pean osta monitori HDMI juhtmega või kui on neil üleminekuid ka?
thanks.
Selline küsimus, et mul on Dell Inspiron läpakas(hiluti ostetud) ja pole sellist otsa kuhu monitori taha lükata. Õigemini pole seda standart oma whatever. Kas siis läheb HDMI auku? Ja kui siis kas pean osta monitori HDMI juhtmega või kui on neil üleminekuid ka?
thanks.
Comment