*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #196
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    kus on tartus suurim valik magamiskotte? lõunaka jahipoes? või kaubamaja kaubamajas?

    tahaks mingit hästi väikest/mugavat.
    Tartu kohta pole õrna aimugi, kuid täna sattusin sellise pakkumise peale (näkkas.ee):

    uudiskiri

    Pakkumine kehtib:
    05.06.2011





    Saatmine üle Eesti: Mugav magamiskott ja pehme matkamatt -40%


    Hind: 29.95 €
    Väärtus: 49.92 €
    Soodustus: 40 %
    Vaata siit

    Ostu tingimused:



    Pakkumine kehtib 03.06.2011 kuni 06.06.2011.
    Voucheri väärtus on 49.92 €, soodushind 29.95 €.
    Voucher sisaldab magamiskotti Arctix (pildil) ja matkamatti Arctix (pildil).
    Magamiskott on sünteetilise täidisega kookon-tüüpi, mida on soovitav kasutada temperatuurivahemikus +5 kuni +15.
    Matkamatt Arctix on suuruses 180 x 50 x 1,2 cm, värvus must.
    Matkamatti on hea kaasa võtta matkale, reisile, randa. Kerge puhastada.
    Kauba saatmine toimub ainult Eesti piires sinu soovitud aadressile.
    Magamiskott ja matkamatt saadetakse tähitud pakina Eesti Postiga.
    Kaubale ei lisandu eraldi postikulu, soodushind 29.95 € sisaldab postikulu 4 €.
    Magamiskott ja matkamatt saadetakse 3-4 tööpäeva jooksul pärast pakkumise lõppu.


    Magamiskoti andmed:


    Tootja: Arctix.


    Värv: roheline/ hall.


    Möödud: pikkus 220 cm, jalgade osa 50 cm ja ava 75 cm.


    Temperatuurivahemik: +5 kuni +15.


    Paki suurus: pikkus 40 cm, läbimõõt 19 cm.


    Veekindlus: 2000 mm.


    Kaal: 995 g.



    Matkamati andmed:


    Tootja: Arctix.

    Möödud: pikkus 180 cm, laius 50 cm, paksus 1,2 cm


    Värv: must

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #197
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      kes sa iganes sa poleks, kelle microgamingu sn on hellu, siis istu oma luckbox sisse omale!

      Comment

      • numnuts
        Grinder
        • Dec 2010
        • 846

        #198
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        sry :)

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #199
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          ma otsin eelmine aasta kiirelt maximast mingi 99 eegiga koti. piisav, et paar korda suve jooksul kasutada. tavaline puuvill sees, hingas hästi. sääst/maxima/novalux jne peaks saama selles hinnaklassis pragusel ajal.

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #200
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas numnuts Vaata postitust
            sry :)
            geenius oled:)

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #201
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas numnuts Vaata postitust
              sry :)
              sa female?:)

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #202
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Huvi pärast küsin, et kas kellegil on ette näidata kolm või rohkem mastirida ühe päeva jooksul? Kaldun arvama, et mul oli eile väga haruldane päev.

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #203
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  mis oddsid 1x saada on üldse?

                  läksin just idiot end reaga fishi vastu bustoks, arvasin, et aukurida:d
                  saan 2h tühja lasta nüüd, et seda tagasi teha:D

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #204
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                    Huvi pärast küsin, et kas kellegil on ette näidata kolm või rohkem mastirida ühe päeva jooksul? Kaldun arvama, et mul oli eile väga haruldane päev.
                    ma olen vist saanud 2 mastirida ühe turna jooksul.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #205
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Ma mastiridu ei ole saanud aga mu sõpra on ühe peo jooksul 3 x samast klubist välja visatud. Beat that.

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #206
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                        oky... räägime kuidas sääskedest lahti saaks.
                        mis on parim mürk mida peale määrida?
                        X-100 INSECT REPELLENT kalastus ja jahipoodides,maksab 9 euri ka.

                        Comment

                        • wousha
                          FPP Pro
                          • Oct 2009
                          • 268

                          #207
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Käisin otsimas seda X-100t täna, ei leidnud.

                          Comment

                          • MagicFriend
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2010
                            • 369

                            #208
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            reede. pidupidu


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • wousha
                              FPP Pro
                              • Oct 2009
                              • 268

                              #209
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              oeh, kui armetu see Eesti Itaalia vastu ikka on. Eestil on õnne olnud, et see seis juba 0:4 ei ole.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #210
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                nagu 90dad jah.

                                Comment

                                Working...