Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
Ega enda poolt kaasa võetud Off halba ei tee.. meile kyll anti aga ei pruugi sulle midagi anda keegi. Ma soovitaks ise kaasa võtta.
Algselt postitas Madis_89
Vaata postitust

TC
Comment