*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #106
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Räägid täpsemalt äkki, mis %, mis cap, rakeback jne?
    Reigi struktuur on järgmine:
    $3/$6 ja väiksemad: 6% pangast kuni 5 EUR
    $5/$10: 6% pangast kuni 6 EUR
    $10/$20: 6% pangast kuni 7 EUR

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #107
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Reigi struktuur on järgmine:
      $3/$6 ja väiksemad: 6% pangast kuni 5 EUR
      $5/$10: 6% pangast kuni 6 EUR
      $10/$20: 6% pangast kuni 7 EUR
      Okei, üsna ridiculous ikka, aga siiski uncapped mänguga võrreldes öö ja päev.

      ---


      Huvitav kas enda aparaadiga võib/peab mängima? iPadiga oleks üsna korralik eelis telefonipoiste ees

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #108
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        kellegil mingit head "bittersweet symphony" dnb või dubstepi mixi on?

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #109
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          ma ostan su ipadi 10€ga ära, sa võid 800€ga uue osta, sa meil ju rahaboss

          Comment

          • kuco
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1910

            #110
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            ma ostan su ipadi 10€ga ära, sa võid 800€ga uue osta, sa meil ju rahaboss
            Ja sina teenid nii sitasti, et ei jõua ise endale osta? :D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #111
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              dbgpoker tundub tore sait olevat, vähemalt kujundus on paljulubav, nii ilusa graafikaga pokkerisaiti ma pole varem näinud.
              mõnusad mahedad värvid jne



              kas keegi oskab öelda, kas seal on võimalik tiles-cascades mängida? imo vist mitte, vähemalt ma ei leia neid nuppe :S.
              Cascade nope, tile yep aga see on veebibaasil tuba ja ei usu, et cascade funkab nii nagu Starsis.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #112
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                seal mingi tile nupp olemas, aga ffs mul ei taha see funksida :S

                to kuco: ma ei raatsi sellist mõttetut väljaminekut teha, kuigi noo 8-)...


                btw gämblerid, lauri meidla pakub fbs huvitavat "kampaaniat"

                Lauri Meidla
                Kihlvedu - Tekkis selline mõte, et kui ma ei jooks, ei suitsetaks ning ei gambliks ja ei mängiks pokkerit 1. septembrini 2011 siis .. how much would u bet against me? et ma teen seda varem. min bet 100 eur. Mõtlen, kas teha selline bet või mitte kuni esmaspäeva 16:00ni.

                #
                Lauri Meidla Üks sõber mainis, et ei taha mult raha niisama ära võtta
                10 minutes ago · LikeUnlike
                #
                Lauri Meidla Aga hetkel Kristjan T pakkus 3K euri ja Kristjan E pakkus 1K euri
                10 minutes ago · Like

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #113
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  zav on elu vist..

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #114
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                    kellegil mingit head "bittersweet symphony" dnb või dubstepi mixi on?


                    midagigi..

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #115
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      Kihlvedu - Tekkis selline mõte, et kui ma ei jooks, ei suitsetaks ning ei gambliks ja ei mängiks pokkerit 1. septembrini 2011 siis .. how much would u bet against me?
                      Ilma joomata elab meie kliimas parimal juhul 10 päeva. Panen kogu oma vara mängu, et enne septembrit joob :)

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #116
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                        kellegil mingit head "bittersweet symphony" dnb või dubstepi mixi on?
                        http://www.youtube.com/watch?v=yWUH2...eature=related .

                        Comment

                        • HU grinder
                          Vana Tegija
                          • Feb 2010
                          • 1002

                          #117
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***



                          ei ole dnb ega dubstep.

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #118
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust

                            btw gämblerid, lauri meidla pakub fbs huvitavat "kampaaniat"

                            Lauri Meidla
                            Kihlvedu - Tekkis selline mõte, et kui ma ei jooks, ei suitsetaks ning ei gambliks ja ei mängiks pokkerit 1. septembrini 2011 siis .. how much would u bet against me? et ma teen seda varem. min bet 100 eur. Mõtlen, kas teha selline bet või mitte kuni esmaspäeva 16:00ni.

                            #
                            Lauri Meidla Üks sõber mainis, et ei taha mult raha niisama ära võtta
                            10 minutes ago · LikeUnlike
                            #
                            Lauri Meidla Aga hetkel Kristjan T pakkus 3K euri ja Kristjan E pakkus 1K euri
                            10 minutes ago · Like
                            hetkel on inimesed teinud bete 18 400€ eest(enamusel tingimus, et kogu pot jääb alla 100k €, suurim bet 13k€ )

                            sic1...

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #119
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                              hetkel on inimesed teinud bete 18 400€ eest(enamusel tingimus, et kogu pot jääb alla 100k €, suurim bet 13k€ )

                              sic1...
                              sick, 33k (500.000 eeki..) euri kuus selle eest, et mitte alkoholi tarbida ja pokkerit mängida.
                              kõlab nagu not worth it ja refuse by Meidla.

                              Comment

                              • numnuts
                                Grinder
                                • Dec 2010
                                • 846

                                #120
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Keegi tahab betida et ma ei joo ega suitseta kuni 12.12.2011 ?

                                Comment

                                Working...