Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
me:
Oki nüüd olemas
Sina pakkusid kunagi mingite itaalia keldrialuste tubadega liitumist?
peoples networki vms itaalia sait
sellest tead miskit?
xxx !! ütleb:
*tean, aga ei tegele nendega, sest pole seal normaalseid inimesi kellega suhelda/partneriks hakata
Ingu . ütleb:
*selge
xxx!! ütleb:
*mul on pakkuda Enet ja DBGPoker
*esimene on suuruselt teine võrk itaalias
*ja teine suurim võrk
Algselt postitas vonkartoffel
Vaata postitust
Oki nüüd olemas
Sina pakkusid kunagi mingite itaalia keldrialuste tubadega liitumist?
peoples networki vms itaalia sait
sellest tead miskit?
xxx !! ütleb:
*tean, aga ei tegele nendega, sest pole seal normaalseid inimesi kellega suhelda/partneriks hakata
Ingu . ütleb:
*selge
xxx!! ütleb:
*mul on pakkuda Enet ja DBGPoker
*esimene on suuruselt teine võrk itaalias
*ja teine suurim võrk
TC
Comment