*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potik
    FPP Pro
    • Jul 2009
    • 245

    #76
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    $20 000 =/= 2 200 000 EEK

    Comment

    • Italiandude
      Bännitud
      • Apr 2011
      • 79

      #77
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Need underground-toad on täiesti retarded, isegi tavaline PokerStarsi-FullTildi rake on üle mõistuse suur, nt ment52 oma korraliku winratega maksab hea volüümiga kuul pokkeritoale samapalju kui teenib ehk mingi $20,000 ehk ~ 2.2 miljonit krooni KUUS online mängu mängimise eest. WTF is this shit? Ja siis need haiged toad mõtlevad, et see rake on väike ja tõstavad seda mitmekordselt? Ahnemaid inimesi annab leida.

      Ja seda on naljakas vaadata kuidas affiliated meela jutuga underground-tube pähe üritavad määrida, sest sealt tulevad neile ikka utoopilised kasumid, ma 100-200 käega underground toas maksin oma affiliatele rohkem palka kui 3-4 tavasaidiga 2 kuuga.

      Heads-up on igatahes unbeatable, arvutasin välja, et tavalise stiiliga mängides kuskil 60bb/100 on rake. 6-max/fullring tõenäoliselt on beatable, aga selliseid röövleid ma never-ever ei toetaks, kahtlen, kas hourly rate on üldse kasulikum võrreldes nt FullTildiga, sest puudub HUD, ei saa palju laudu mugavalt mängida ja loomulikult absurdne rake. Ja kui puudub tracking, siis absoluutselt mitte miski ei takista neil loomast superusereid.
      Rake on HUs täiesti beatable kui mängid 2/4+ Ja kahes suuremas võrgus mida ma tean on HUDi võimalus täiesti olemas.

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #78
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        $20000 on ikka 220000 krooni :D

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #79
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas Potik Vaata postitust
          $20 000 =/= 2 200 000 EEK
          Ups, parandatud.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #80
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Italiandude Vaata postitust
            Rake on HUs täiesti beatable kui mängid 2/4+ Ja kahes suuremas võrgus mida ma tean on HUDi võimalus täiesti olemas.
            Mis vahet sel on mis tasemel sa mängid kui rake on uncapped?

            Comment

            • numnuts
              Grinder
              • Dec 2010
              • 846

              #81
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Avasin Trio konto kes on nii hää ja ütleks kust ma saan end otse Trio Openile sisse osta? Kammisin kõik läbi aga no ei leia.

              Comment

              • Kriminaal
                Bännitud
                • Apr 2011
                • 225

                #82
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                Avasin Trio konto kes on nii hää ja ütleks kust ma saan end otse Trio Openile sisse osta? Kammisin kõik läbi aga no ei leia.
                Pole asjaga kursis väga, aga satikad sellele turnale pidid otsas olema, ehk on siis regamine ka lõppenud ja kohad täis?

                E: Unusta ära mis ütlesin, ärkasin just.
                Last edited by Kriminaal; 02.06.11, 09:33.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #83
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Scheduled tournaments alt. Kuupäevaks on märgitud 19. juuni.

                  Comment

                  • Kriminaal
                    Bännitud
                    • Apr 2011
                    • 225

                    #84
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    kas swedbank on täna hommiku peaga vastu kivi kukkunud v? hakkan sisse logima, suudan ühe korra parooliga eksida ja konto lukus no wtf.

                    Comment

                    • numnuts
                      Grinder
                      • Dec 2010
                      • 846

                      #85
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                      Scheduled tournaments alt. Kuupäevaks on märgitud 19. juuni.
                      Thank. Nüüd leidsin. Aga kuupäevaks märgitud 21 juuni 12.00

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #86
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Ja seda on naljakas vaadata kuidas affiliated meela jutuga underground-tube pähe üritavad määrida, sest sealt tulevad neile ikka utoopilised kasumid, ma 100-200 käega underground toas maksin oma affiliatele rohkem palka kui 3-4 tavasaidiga 2 kuuga
                        Algselt postitas Italiandude Vaata postitust
                        Rake on HUs täiesti beatable kui mängid 2/4+ Ja kahes suuremas võrgus mida ma tean on HUDi võimalus täiesti olemas.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #87
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Võib-olla Italiandude mõtles mingi teise rake-skeemiga tuba, ma mängisin igatahes toas kus 6% uncapped rake ja seal pole vahet, kas mängid $0.01/$0.02 või $500/$1000, rake BB-des on igal tasemel täpselt sama.

                          Comment

                          • Kriminaal
                            Bännitud
                            • Apr 2011
                            • 225

                            #88
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            SEB > Swed ülekanne... 8 ajal tehti mulle SEB-ist. Siiamaani ootan. On see reaalne? Peaks nagu olema suht ammu kohal või mis.
                            SEB-ist öeldi et u. 11 oleks pidanud jõudma. Fakk raisk. See kes ülekande tegi on hetkel tööl ja ei saa mlle tõestuseks ka midagi saata. On loogiline et siiamaani on ülekanne " processing " või peab miskit mäda olema?

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #89
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Ei ole loogiline, hiljemalt 11.15 oleks pidanud üle tulema. Samas, erand kinnitab reeglit.

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #90
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Kala hakkab mädanema peast, mõtle selle peale.

                                Comment

                                Working...