*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #61
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Kellele need toad ilma agendita avatud on? Või noh, kust fishid tulevad, nad ei viitsiks elu sees läbi mingi kolmanda isiku ju mässata.
    Fishid saavad otse depoda või on pärit sellistest kohtadest, kus ei saa kuskile saidile depoda ja peab niikuinii kasutama kolmandaid isikuid.

    Comment

    • low-flow
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1208

      #62
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Ja mis strateegia oleks banni vältimiseks, kui seal võitvaid mängijaid absoluutselt ei tolereerita? Selles mõttes, et kui neil on poliitika, et kindel EI võitvatele mängijatele, siis ega see agent ka väga kaua sind bannist päästa ju ei saa - kui tase on nii meeletult halb, saab winrate tõenäoliselt meeletult suur olema. Peab iga paari kuu tagant tuba/võrgustikku vahetama?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #63
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas low-flow Vaata postitust
        Ja mis strateegia oleks banni vältimiseks, kui seal võitvaid mängijaid absoluutselt ei tolereerita? Selles mõttes, et kui neil on poliitika, et kindel EI võitvatele mängijatele, siis ega see agent ka väga kaua sind bannist päästa ju ei saa - kui tase on nii meeletult halb, saab winrate tõenäoliselt meeletult suur olema. Peab iga paari kuu tagant tuba/võrgustikku vahetama?
        Tolereeritakse küll. See oleneb täiesti toast ja võrgust, endal kogemused puuduvad võitvate mängijate bännimisega aga 2p2-s oli eneti kohta huge thread, kus 'teadjamad' mehed rääkisin oma kogemustest.

        To Spewmonkey: enet on neist kuulsam, seda ei tea kui palju laudu seal max on aga minu arvates on see kõige pasem network võrreldes teistega. Ise olen brauseribaasil mänginud ja paraku kui seal on isegi 100 lauda maks lubatud siis parema tahtmise juures puht füüsiliselt ei ole võimalik 10101010 lauda mängida.

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #64
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas low-flow Vaata postitust
          kui tase on nii meeletult halb, saab winrate tõenäoliselt meeletult suur olema. Peab iga paari kuu tagant tuba/võrgustikku vahetama?
          Ega nendes tubades soft veidi ikka näpitud, kuid üldjuhul jah norm.

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #65
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas low-flow Vaata postitust
            Ja mis strateegia oleks banni vältimiseks, kui seal võitvaid mängijaid absoluutselt ei tolereerita? Selles mõttes, et kui neil on poliitika, et kindel EI võitvatele mängijatele, siis ega see agent ka väga kaua sind bannist päästa ju ei saa - kui tase on nii meeletult halb, saab winrate tõenäoliselt meeletult suur olema. Peab iga paari kuu tagant tuba/võrgustikku vahetama?
            6% uncapped/€5-6 teeb winratega ka mõningased korrektuurid. Selliseid asju nagu "absoluutsed reeglid" ei ole üldiselt olemas. Kui oleks, siis ei oleks agentegi.

            Comment

            • vonkartoffel
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1658

              #66
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Kas sinna peoples networki vms itaalia sait mis pidavat põhinema microgamingu softile on kellegil mängimis kogemust või mingit agendi hookupi?

              Comment

              • Kriminaal
                Bännitud
                • Apr 2011
                • 225

                #67
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Agent peaks leiduma.. uurin kui inimene sisse tuleb.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #68
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  ei tundu nii salajane ja underground midagi kui kõik agente teavad ja avalikult räägitakse.

                  Comment

                  • Ahangama
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 615

                    #69
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Palju agent maksma läheb?

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #70
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
                      Palju agent maksma läheb?
                      Kui Kriminaali kaudu võtad, siis punane bemm ilmselt.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #71
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        ai kurjam läheb käest!!!!

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #72
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Tra hüdromegafakingtilt Turnal 3 tükki alles ma cl ja siis A8 vs Kj kotti ja kohe otsa A9 vs J4 kotti ja ma out 1,7k ***** ***** *****, esikoht 4,5k kerige seenle

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #73
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***


                            Standard Excel, suht lebo, aga ma ei oska. :D

                            Saab keegi aidata suht ruttu? shipiks 10$ ka : )

                            edit: pole enam vaja, vaikselt aretan
                            Last edited by raunsz; 02.06.11, 08:33.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #74
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              fbs võib leida toredaid asju/pakkumisi



                              kell 10 hommikul pakutakse kirsikooki ja vahuveini, kõik kes soovivad end pumbaks tõmmata lageda taeva all, käppelt vouchereid ostma!!! LOL

                              Last edited by hotcocacola; 02.06.11, 09:05.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #75
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Need underground-toad on täiesti retarded, isegi tavaline PokerStarsi-FullTildi rake on üle mõistuse suur, nt ment52 oma korraliku winratega maksab hea volüümiga kuul pokkeritoale samapalju kui teenib ehk mingi $20,000 ehk ~ 220,000 krooni KUUS online mängu mängimise eest. WTF is this shit? Ja siis need haiged toad mõtlevad, et see rake on väike ja tõstavad seda mitmekordselt? Ahnemaid inimesi annab leida.

                                Ja seda on naljakas vaadata kuidas affiliated meela jutuga underground-tube pähe üritavad määrida, sest sealt tulevad neile ikka utoopilised kasumid, ma 100-200 käega underground toas maksin oma affiliatele rohkem palka kui 3-4 tavasaidiga 2 kuuga.

                                Heads-up on igatahes unbeatable, arvutasin välja, et tavalise stiiliga mängides kuskil 60bb/100 on rake. 6-max/fullring tõenäoliselt on beatable, aga selliseid röövleid ma never-ever ei toetaks, kahtlen, kas hourly rate on üldse kasulikum võrreldes nt FullTildiga, sest puudub HUD, ei saa palju laudu mugavalt mängida ja loomulikult absurdne rake. Ja kui puudub tracking, siis absoluutselt mitte miski ei takista neil loomast superusereid.
                                Last edited by Codecci; 02.06.11, 09:11.

                                Comment

                                Working...