moi ljubimõi OPEL

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #136
    Re: moi ljubimõi OPEL

    Algselt postitas leits
    seat on lihtsalt odav audi, sry ei kvalifitseeru
    Seat Toledo on Golf ja nagu Top Gear ütles, kui tahad head Golfi, siis osta Seat Toledo 8)

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #137
      Re: moi ljubimõi OPEL

      kui tahad head autot osta opel

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #138
        Re: moi ljubimõi OPEL

        Jagan su Opeli-vaimustust. Oli endalgi esimene auto Opel (Vectra). Oi ma plaanisin teda tuunida ja värki ;D

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #139
          Re: moi ljubimõi OPEL

          Algselt postitas leits
          seat on lihtsalt kallis škoda, sry ei kvalifitseeru

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #140
            Re: moi ljubimõi OPEL

            Algselt postitas TIGRANO
            Ok, sinu auks panin blogi ka väikese filmilõigu, olen nõus kõik laguneb ;D
            :o :o :o Kust said? ;D

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #141
              Re: moi ljubimõi OPEL

              Kaks mees-blondiini arutavad omavahel.

              Mees-blondiin nr1: "Kle õudne jama on ää, mul naine kurdab koguaeg, et mul M veitsa lühike. Sa ei tea kuidas pikendada saaks vää?"

              Mees-blondiin nr2: "Ähh, see easy juuu. Osta bemm ää"

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #142
                Re: moi ljubimõi OPEL

                Algselt postitas ESTPatrick
                see auto ei lagune:

                Tundub selline endise Ida-Saksamaa füürerite-direktorite masina moodi.

                Comment

                • leits

                  #143
                  Re: moi ljubimõi OPEL

                  Algselt postitas Tarmonator
                  Seat Toledo on Golf ja nagu Top Gear ütles, kui tahad head Golfi, siis osta Seat Toledo 8)
                  imo seatid tulevad kõik VW grupist? No vahet ei ole audi või volkswagen. Opelit see ei biidi.

                  Comment

                  • leits

                    #144
                    Re: moi ljubimõi OPEL

                    Algselt postitas Tarmonator
                    Kaks mees-blondiini arutavad omavahel.

                    Mees-blondiin nr1: "Kle õudne jama on ää, mul naine kurdab koguaeg, et mul M veitsa lühike. Sa ei tea kuidas pikendada saaks vää?"

                    Mees-blondiin nr2: "Ähh, see easy juuu. Osta bemm ää"
                    Liiga kulunud nali. Ossid ossideks aga tulge ja öelge, et bemm ei ole mugav :D 'eile mingi türapea oleks mulle sisse kõervatand ujula konsumi juures, ma ringi peale, vitu pea oleks siukse laksu mulle pannud. pl22 kus signaalid ja fakid lendasid :D mini teh kolhoosnik oli linna pääsenud

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #145
                      Re: moi ljubimõi OPEL

                      opeli lisavarustus täienes töötava tulekustuti näol, mille kalli raha eest läbi leitsi soetasin

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #146
                        Re: moi ljubimõi OPEL

                        Algselt postitas ESTPatrick
                        opeli lisavarustus täienes töötava tulekustuti näol, mille kalli raha eest läbi leitsi soetasin
                        Kui süttib, seal ei ole enam midagi kustutada. Ükskord, kui sõjaväes sai tuletõrjuja oldud, siis ühel vennal opel põles, kui kohale jõudsime oli auto leekides, selle asemel, et tulekustutiga väike leek ära kustutada hakkas tohman makke jne autost välja kiskuma hahahah

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #147
                          Re: moi ljubimõi OPEL

                          Algselt postitas TIGRANO
                          Kui süttib, seal ei ole enam midagi kustutada. Ükskord, kui sõjaväes sai tuletõrjuja oldud, siis ühel vennal opel põles, kui kohale jõudsime oli auto leekides, selle asemel, et tulekustutiga väike leek ära kustutada hakkas tohman makke jne autost välja kiskuma hahahah
                          jumala loomaaed on mitmekesine

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #148
                            Re: moi ljubimõi OPEL

                            Seal on nipp. Kui mootor põlema läheb siis ei tohi kapotti lahti teha. Vaid väiksest avast lased tulekustuti sinna tühjaks. Kui joppab siis kustub ära. Kui kapoti lahti tõmbad siis kaputt. Läheb nagu küünal. Ma soetasin ka uue kustuti täna. Tõkiskingi ei saanud neid euru omasid kuna läbi olid müüdud :D

                            Comment

                            • leits

                              #149
                              Re: moi ljubimõi OPEL

                              mul kõik olemas, alates t2nasest. kui põlema läheb, mina kustutama ei hakka, savi, las sitt põleb maha ja kasko maksab.

                              Comment

                              • CTXrix
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 689

                                #150
                                Re: moi ljubimõi OPEL

                                Algselt postitas leits
                                mul kõik olemas, alates t2nasest. kui põlema läheb, mina kustutama ei hakka, savi, las **** põleb maha ja kasko maksab.
                                that's the spirit! kusjuures on kuulda, et auto"põlemiste" (loe: süütamiste) arv on surutise tõttu kasvama hakanud. easy money they say. kindlustusfirmadel jälle probleeme juures.

                                Comment

                                Working...