moi ljubimõi OPEL

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #121
    Re: moi ljubimõi OPEL

    [img width=640 height=480]http://www.bjandtony.com/images/070114_13_SNN_Rusty_Car_Tony.JPG[/img]

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #122
      Re: moi ljubimõi OPEL

      natsa pahtlit sinna tänna ja saaks asja küll.

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #123
        Re: moi ljubimõi OPEL

        [img width=750 height=525]http://www.carbodydesign.com/archive/2007/03/09-opel-concept-cars-at-geneva/1995-Opel-Maxx-Concept-1-lg.jpg[/img]

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #124
          Re: moi ljubimõi OPEL

          Kole ju.

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #125
            Re: moi ljubimõi OPEL

            Algselt postitas BuildUp
            Kole ju.
            Irw. Päriselt või :D?

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #126
              Re: moi ljubimõi OPEL

              Algselt postitas BuildUp
              Kole ju.
              kole nunnu jah.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #127
                Re: moi ljubimõi OPEL

                Algselt postitas BuildUp
                Kole ju.
                kole muidugi

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #128
                  Re: moi ljubimõi OPEL

                  ma postitan siia teemasse ainult selleks, et oma avatari pildile tähelepanu juhtida ;D

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #129
                    Re: moi ljubimõi OPEL

                    Algselt postitas Tarmonator
                    ma postitan siia teemasse ainult selleks, et oma avatari pildile tähelepanu juhtida ;D
                    oled valinud vale alafoorumi selleks kallin inimene

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #130
                      Re: moi ljubimõi OPEL

                      Algselt postitas Tarmonator
                      ma postitan siia teemasse ainult selleks, et oma avatari pildile tähelepanu juhtida ;D
                      Hea töö tartu poisid

                      Comment

                      • leits

                        #131
                        Re: moi ljubimõi OPEL

                        seat on lihtsalt odav audi, sry ei kvalifitseeru

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #132
                          Re: moi ljubimõi OPEL

                          Algselt postitas leits
                          seat on lihtsalt odav audi, sry ei kvalifitseeru
                          Aga rahapõletajat ei ole, ma arvan, et ühe BMW tule eest saaks tereve auto kapitaal remonti teha ja seat kindlalt ei lagune niipalju, kui milline bemm.

                          Comment

                          • leits

                            #133
                            Re: moi ljubimõi OPEL

                            dude ära võta südamesse. osta tutnoi bemm ja ütle et see laguneb ei lagune. ütle et seat ei lagune, minngi vanem ... BS. laguneb samamoodi. kõik mis liigub see kulub, obv ju. lihtsalt vahe on hinnas. ma pbv oleks saand oma 30k remondo tehtud 15k eest, kui oleks mingid china huina jupid pannud. panin aga kõik lemförderid (firma mis toodab bmw'le originaal osasid).


                            Isegi rolss royce laguneb Näita mulle autot mis meie teedel ei lagune, sellist ei olegi,.

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #134
                              Re: moi ljubimõi OPEL

                              see auto ei lagune:

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #135
                                Re: moi ljubimõi OPEL

                                Algselt postitas leits
                                dude ära võta südamesse. osta tutnoi bemm ja ütle et see laguneb ei lagune. ütle et seat ei lagune, minngi vanem ... BS. laguneb samamoodi. kõik mis liigub see kulub, obv ju. lihtsalt vahe on hinnas. ma pbv oleks saand oma 30k remondo tehtud 15k eest, kui oleks mingid china huina jupid pannud. panin aga kõik lemförderid (firma mis toodab bmw'le originaal osasid).


                                Isegi rolss royce laguneb Näita mulle autot mis meie teedel ei lagune, sellist ei olegi,.
                                Ok, sinu auks panin blogi ka väikese filmilõigu, olen nõus kõik laguneb ;D

                                Comment

                                Working...