*** MAI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #796
    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Nvm sain HV'st abi pmts ja Delli U2410 läheb loosi arvatavasti.
    Tee lühikokkuvõte, miks 2x kallim siis 2x parem on.

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #797
      Re: *** MAI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      Tee lühikokkuvõte, miks 2x kallim siis 2x parem on.
      Resolutsioon maksab.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #798
        Re: *** MAI OFFTOPIC ***

        Resolutsioon on neil sama . Ise vaatasin muide, et U2311H on 270€ odavam, kui U2410. Delli kohta kohe üllatavalt odav.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #799
          Re: *** MAI OFFTOPIC ***

          Kurat, lugesin kiiruga 2410 2710'x.

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #800
            Re: *** MAI OFFTOPIC ***

            Kui ise sai enne molu ostmist asja uuritud ja kõikvõimalikke kodu- ja välismaiseid hinnanguid ja soovitusi loetud, siis järeldus tuli järgmine: osta kõige odavam, sest tegelikult tavakasutaja jaoks pole neil (24 tollistel) essugi vahet. Ostsingi 150€ Benqi ja ei ütle ühtegi paha sõna.

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #801
              Re: *** MAI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Tee lühikokkuvõte, miks 2x kallim siis 2x parem on.
              TN vs IPS paneel. Korra TN-st midagi paremat oled näinud, siis enam tagasi minna ei taha. TN paneeli olematu vaatenurk ja kehvem värviedastus peaks olema piisavad argumendid IPS paneeli poole vaatamiseks.
              +meeldib, et seda Delli kuvarit saab igatpidi pöörata (alla/ülesse liigutada jne), lugesin HV foorumis terve review selle kohta ära ja tean, et on vähemalt kindla peale minek.

              Comment

              • Romka
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1544

                #802
                Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                Kui ise sai enne molu ostmist asja uuritud ja kõikvõimalikke kodu- ja välismaiseid hinnanguid ja soovitusi loetud, siis järeldus tuli järgmine: osta kõige odavam, sest tegelikult tavakasutaja jaoks pole neil (24 tollistel) essugi vahet. Ostsingi 150€ Benqi ja ei ütle ühtegi paha sõna.
                Kallid AHV`id, hoiatan: ärge ostaks BenQ monitori! Isiklik kogemus garantii vallast (saaga kestab veebruarist siiani). Kui teie monitor peaks vajama garantiid, siis BenQ`il ei ole probleem lasta teil kuid ilma moluta (ja probleemile lahenduse leidmiseta) olla ja siis tagatipuks veel väga halbade/naeruväärsete lahendusvariantidega välja tulla. Üritatakse võimalikult "odavalt" lahendust leida. thumbs_down.gif Pikalt hetkel ei hakka kirjutama, te ei viitsiks lugeda.
                Hinnavaatlus on Eesti suurim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.


                I'll just leave this here.

                Comment

                • albinar
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2010
                  • 346

                  #803
                  Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                  Homme venemaale, st. peterburgi , loodame ,et kuskil mingit actionit venelastega ei saa.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #804
                    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Romka Vaata postitust
                    BENQ´l on kolm aastat garantiid ?

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #805
                      Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                      Kellegil igav siis 4 lauda NL100 hud teen praegu regulari vastu, 8bi up ja 1.4k kätt mängitud.

                      Mikogo:749-973-679

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #806
                        Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                        Mikogo viskas lambist kinni uus ID: 635 794 763

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #807
                          Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                          Läbi nali, päris haige sess lol. 2bi jäin ainult up ta peal lõpuks.
                          Krdi QQ-AK 600bb pot

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #808
                            Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                            E:nevermind.

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #809
                              Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                              Uus southpark osa:
                              Sorry the video or page cannot be found. The page may have been removed, had its name changed, or is just temporarily unavailable. Please use search or visit our home page. Thank you.


                              Egas muud kui et haarake joonalaua järele mehed trolololol. :D

                              Comment

                              • Romka
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1544

                                #810
                                Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Romka Vaata postitust
                                haige setup :/
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Täitsa haige ikka, detailselt venna poolt koos piltidega terve ehitus.
                                I don't know how this guy is managing it but he keeps resetting my password in live. I had a backup email trough gmail and he changed that too so then my gmail had a back email to aol and so I reset my gmail then I was able to reset my live. Next morning he reset my live again! I manged to...


                                Misasi see roheline vedelik muidu on mis tal kogu süsteemist läbi jookseb? Mingi jahutusvedelik?
                                Last edited by Romka; 20.05.11, 01:22.

                                Comment

                                Working...