*** MAI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #946
    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    [ ] huvitav

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #947
      Re: *** MAI OFFTOPIC ***

      keegi viitsib natsa matat teha..

      log(Xruudus -10) = log(-X)

      kas saate ka vastuseks X= -0.5 - ruutjuur 10.25st
      või teen ise kuskil vea? Krt keskkoolist 3a möödas ja enam ei ole meeles ja head arvutit ka pole, et kiiresti läbi kontrollida
      Last edited by k2snakalle; 22.05.11, 23:47.

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #948
        Re: *** MAI OFFTOPIC ***

        Ma sain x=-1

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #949
          Re: *** MAI OFFTOPIC ***

          x ei saa kuidagi -1 olla ju..sest logaritmitav ei tohi olla negatiivne....kui sa nüüd -1 võtad ruutu ja lahutad 10, siis saad ju -9 ja sellist asja nagu log(-9)-st ei ole olemas :D

          edit: see siis võrrandi vasak(esimene) pool

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #950
            Re: *** MAI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
            x ei saa kuidagi -1 olla ju..sest logaritmitav ei tohi olla negatiivne....kui sa nüüd -1 võtad ruutu ja lahutad 10, siis saad ju -9 ja sellist asja nagu log(-9)-st ei ole olemas :D

            edit: see siis võrrandi vasak(esimene) pool
            Ah ma misreadisin ülesannet. Ma ei pannud ruutu alguses tähele ja tegin log(X^-10) = log(-x)

            //Mul tuleb igatahes üks lahend x = 1/2 (sqrt(41)-1) ( ehk 2.70156 umbes ) ja teine x = 1/2 (-1-sqrt(41)) ( ehk sama mis sul )
            Last edited by Fabulous; 22.05.11, 23:53.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #951
              Re: *** MAI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              keegi viitsib natsa matat teha..

              log(Xruudus -10) = log(-X)

              kas saate ka vastuseks X= -0.5 - ruutjuur 10.25st
              või teen ise kuskil vea? Krt keskkoolist 3a möödas ja enam ei ole meeles ja head arvutit ka pole, et kiiresti läbi kontrollida
              Tõstad mõlemad pooled vajalikku astmesse (e-astmesse või astmesse 10. Oleneb, mida siin mõeldakse), siis saad võrrandi x^2-10=-x, mis on ruutvõrrand ja nagu sa ütlesid siis x= -0.5 -/+ ruutjuur 10.25st (kaks lahendit on).
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #952
                Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                Tegelikult on üks lahend, sest -0.5 +ruutjuur 10,25st ei saa kuidagi sobida eelmainitud põhjuste poolt.

                Aga väga hea, see tähendab, et siiski oli lahendamine meeles ja tütarlapsele sai antud õige vastust :D
                tänud pahvak ja fabulous
                Last edited by k2snakalle; 22.05.11, 23:56.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #953
                  Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                  Tegelikult on üks lahend, sest -0.5 +ruutjuur 10,25st ei saa kuidagi sobida eelmainitud põhjuste poolt.
                  Sul on õigus.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • $$$
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1072

                    #954
                    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                    so much win in this thread :D

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #955
                      Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                      woooooooooooooo päris tummine andmine käib uues HSP osas :O :O WTTTFffff

                      kylastage pokertubet, kahjuks on teise osa algus natuke vigane, ca ühe minutiga.


                      edit: see on hooaja viimane osa

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #956
                        Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                        no kui seletad siis oleks viisakas kohe link kah korraga siia panna

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #957
                          Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                          ::DD:

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #958
                            Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                            ei pane

                            Comment

                            • Timpz
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2029

                              #959
                              Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                              laak teeb mingi superuser folde :D

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #960
                                Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                                kuigi laak on mu lemmik, siis enamasti on tal seal neid foldides ikka J-high vastas:D

                                Comment

                                Working...