*** MAI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #811
    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Vesijahutus I guess, Platooni juures Xboxi modimas käisin siis tal oli midagi sarnast ja see oli vähemalt vesijahutus.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #812
      Re: *** MAI OFFTOPIC ***

      uraan obv

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #813
        Re: *** MAI OFFTOPIC ***

        Voolikud lihtsalt rohelised, tegelt seal sees peaks (destilleeritud) vesi olema :D

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #814
          Re: *** MAI OFFTOPIC ***

          Vedelik on roheline seal sees.


          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #815
            Re: *** MAI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
            Kui ise sai enne molu ostmist asja uuritud ja kõikvõimalikke kodu- ja välismaiseid hinnanguid ja soovitusi loetud, siis järeldus tuli järgmine: osta kõige odavam, sest tegelikult tavakasutaja jaoks pole neil (24 tollistel) essugi vahet. Ostsingi 150€ Benqi ja ei ütle ühtegi paha sõna.
            vahe on jalgades.. kas on adjustable või mitte..

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #816
              Re: *** MAI OFFTOPIC ***

              Tra, tõmbasin sae käima. Ammu pole enam nii tiltis olnud. Hakkame otsast pihta siis. Varem tellisin takso 1300 lühinumbril. Neile tekkis mingi keberniit ja muutsid numbri 1210. Tellisin siis sellelt numbrilt taksot edasi, nüüd vaatan telefoniarvet... saldo ja kõneeristused. Täiesti vi.ttus......... 1 kõne = 1€, kusjuures mingit hoiatust ei tule palju ma kõne eest maksan. Muidu oli tavakõneminutihind ja kõik okidoki, nüüd äkki lampi maksa eur kõne eest. Helistan ja küsin , et mida vi.ttu. Taksofirma ajab Elisa kaela, see omakorda taksofirma kaela. Saatsin kirja Tarbijakaitseametisse ja Elisa klienditeenindusse. Saate aru mis mudapea ahv mulle vastab????
              Tervist,

              Täname Teid kirja eest.

              Number 1210 kuulub firmale Tele-A OÜ, mis ei paku taksoteenuseid. Helistades numbrile
              1210 saate registreeruda telemängu. Kõne antud numbrile maksab 0,97 €, millele lisandub
              operaatoripoolne sidumistasu 0,23 €/minut.

              15.05.2011 kell 01:49:41 olete Te helistanud numbrile 1200, mis kuulub Tulika taksole.
              Taksofirmale helistades kehtib operaatoripoolne sidumistasu hind 0,23 €/minut. 14
              sekundit pikk kõne numbrile 1200 on läinud maksma 0,053 €.

              Kõik Elisa võrgus avatud kõne-lühinumbrid on välja toodud Elisa kodulehel koos kõneminuti
              hindade ja teenusepakkuja andmetega.


              Ülaltoodule tuginedes peab tõdema, et tegemist ei ole Elisa veaga ning tasaarvelduse
              teostamiseks puudub alus.

              Tra, kus tõmbasin sae käima momentaalselt!!! Kas ma registreerin end telemängu saatesse laupäeva öösel kell 1.20??? Saatsin nii mõnusalt ja toorelt p.utsi debiilikarja ja palusin neile oma Tulika takso sisse istuda. Tartus ei olegi Tulika taksot! Helistasin 1200 sellepärast et 1210 polnud ühtegi vaba taksot.
              Mis kuradi huvi on maksta kõne eest 1€ kui taksoarve läheb 3€-3.50€ tavaliselt. Sama hästi võiksin siis kallima takso tellida ja telefoni arvelt kokku hoida. Tarbijakaitseametist öeldi, et võin saata kirjaliku kaebuse ja kahjunõudevormi... Bljäää, mis ajunuss raisk... Igal juhul vastasin Elisale päris konkreetselt :D:D:D Ise rahul vähemalt :)

              Edit: Takso Üks kodukas, suurelt ja rasvaselt number 1210 kirjas. Telemäng???? I don´t think so Tim! http://www.taksod.ee/index.php?optio...tpage&Itemid=1
              Last edited by Svenza; 20.05.11, 09:29.

              Comment

              • Roomet
                FPP Pro
                • Dec 2009
                • 211

                #817
                Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                Jumala õige suhtumine, tõmban ka alati sellistes olukordades sae käima!

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #818
                  Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                  mul kah arvel mingid eritariifsed kõned vbl kah sealt tellinud taksot ise arvasin et vbl olen jälle infoliini purjakil olles helistanud et saada infot mõne väga tähtsa asja kohta mille üle sõpradega vaidlus toimunud on

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #819
                    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    vahe on jalgades.. kas on adjustable või mitte..
                    Mul on tool adjustable :D Ja molu käib kah ikka üles-alla. Lisaks 3 aastat garantiid, odav hind ja norm pilt- mida krt sa ikka tahta oskad. Aga eks igaüks teab ise kuidas oma raha kulutab :)

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #820
                      Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                      Päris korralikult lasevad isegi.
                      [youtube]GhdxIulrYL0[/youtube]

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #821
                        Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                        Tra, tõmbasin sae käima. Ammu pole enam nii tiltis olnud. Hakkame otsast pihta siis. Varem tellisin takso 1300 lühinumbril. Neile tekkis mingi keberniit ja muutsid numbri 1210. Tellisin siis sellelt numbrilt taksot edasi, nüüd vaatan telefoniarvet... saldo ja kõneeristused. Täiesti vi.ttus......... 1 kõne = 1€, kusjuures mingit hoiatust ei tule palju ma kõne eest maksan. Muidu oli tavakõneminutihind ja kõik okidoki, nüüd äkki lampi maksa eur kõne eest. Helistan ja küsin , et mida vi.ttu. Taksofirma ajab Elisa kaela, see omakorda taksofirma kaela. Saatsin kirja Tarbijakaitseametisse ja Elisa klienditeenindusse. Saate aru mis mudapea ahv mulle vastab????
                        Tervist,

                        Täname Teid kirja eest.

                        Number 1210 kuulub firmale Tele-A OÜ, mis ei paku taksoteenuseid. Helistades numbrile
                        1210 saate registreeruda telemängu. Kõne antud numbrile maksab 0,97 €, millele lisandub
                        operaatoripoolne sidumistasu 0,23 €/minut.

                        15.05.2011 kell 01:49:41 olete Te helistanud numbrile 1200, mis kuulub Tulika taksole.
                        Taksofirmale helistades kehtib operaatoripoolne sidumistasu hind 0,23 €/minut. 14
                        sekundit pikk kõne numbrile 1200 on läinud maksma 0,053 €.

                        Kõik Elisa võrgus avatud kõne-lühinumbrid on välja toodud Elisa kodulehel koos kõneminuti
                        hindade ja teenusepakkuja andmetega.


                        Ülaltoodule tuginedes peab tõdema, et tegemist ei ole Elisa veaga ning tasaarvelduse
                        teostamiseks puudub alus.

                        Tra, kus tõmbasin sae käima momentaalselt!!! Kas ma registreerin end telemängu saatesse laupäeva öösel kell 1.20??? Saatsin nii mõnusalt ja toorelt p.utsi debiilikarja ja palusin neile oma Tulika takso sisse istuda. Tartus ei olegi Tulika taksot! Helistasin 1200 sellepärast et 1210 polnud ühtegi vaba taksot.
                        Mis kuradi huvi on maksta kõne eest 1€ kui taksoarve läheb 3€-3.50€ tavaliselt. Sama hästi võiksin siis kallima takso tellida ja telefoni arvelt kokku hoida. Tarbijakaitseametist öeldi, et võin saata kirjaliku kaebuse ja kahjunõudevormi... Bljäää, mis ajunuss raisk... Igal juhul vastasin Elisale päris konkreetselt :D:D:D Ise rahul vähemalt :)

                        Edit: Takso Üks kodukas, suurelt ja rasvaselt number 1210 kirjas. Telemäng???? I don´t think so Tim! http://www.taksod.ee/index.php?optio...tpage&Itemid=1
                        lol wtf

                        pm kui tahan praegu Takso 1 tellida, ehk 1210, siis maksan 1€ kõnetasu, aga taksot ei saa :D?

                        Number 1210 kuulub firmale Tele-A OÜ, mis ei paku taksoteenuseid. Helistades numbrile
                        1210 saate registreeruda telemängu. Kõne antud numbrile maksab 0,97 €, millele lisandub
                        operaatoripoolne sidumistasu 0,23 €/minut.

                        küll aga

                        Tartu üks vanimaid taksofirmasid "TAKSO ÜKS" teenindas oma esimesed kliendid 1996.a detsembris. Meeldivaid sõiduelamusi!


                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #822
                          Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                          see on liiga metamindfuck, sp kasutangi juba aastaid 7 343 333 teenuseid :D

                          Comment

                          • WeThePeople
                            Vana Tegija
                            • Mar 2010
                            • 1163

                            #823
                            Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                            see on küll lagi et ootad mõne tartu öölokaali ees taksot aga tegelikult registeerisid ennast targem kui viies b saatesse

                            Comment

                            • Kloonike
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 898

                              #824
                              Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                              Taksofirma üritab kuulsast telestaar- ja netikommentaator Svenzast realityt teha.
                              Last edited by Kloonike; 20.05.11, 17:37.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #825
                                Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                                lol


                                Last edited by hotcocacola; 20.05.11, 17:51.

                                Comment

                                Working...