Re: *** MAI OFFTOPIC ***
Sest keskmine eestlane (vähemalt pokkeriringkonnas) on rahasjades millegipärast loll kui labidas ja neid tuleb käest kinni hoides suunata õigele rajale, kus keegi neil raha käest ära ei võta.
Algselt postitas variatsioon
Vaata postitust

Comment