*** MAI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #1051
    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    oleks aeg rahavahetuselt ban maha võtta.
    kui juba 2+2 saab sellega hakkam(ja kõik teised foorumid) siis ma ei mõista miks meie ei peaks saama.
    Sest keskmine eestlane (vähemalt pokkeriringkonnas) on rahasjades millegipärast loll kui labidas ja neid tuleb käest kinni hoides suunata õigele rajale, kus keegi neil raha käest ära ei võta.

    Comment

    • IamAllin
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 1653

      #1052
      Re: *** MAI OFFTOPIC ***

      lol ma ei lugenud vist päris algusest peale seda asja siin, mõtlesin, et eesmärk oligi suveks paar Premiumit kõhust ära saada. Kui massi, siis vist jah asinult kätekatega ära ei aja :-)

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #1053
        Re: *** MAI OFFTOPIC ***

        Närvikava ei pea enam jooksule vastu, seega mõtlen, et peaks mingi mängu tõmbama. Äkki keegi oskab midagi soovitada, endal pole 3 aastat vist arvutis ühtegi mängu olnud. Äkki mingi lahe rallimäng vms, midagi väga keerulist ja palju ressurssi nõudvat ei taha.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1054
          Re: *** MAI OFFTOPIC ***

          winter games .. mahtus kunagi floppyle .. suht tsill

          Comment

          • Murdock
            Grinder
            • Jun 2010
            • 690

            #1055
            Re: *** MAI OFFTOPIC ***

            HU grinder vaevalt et ta ainult turnika peal selliseks sai
            anyway eiviitsi seda teemat enam arutada:)

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #1056
              Re: *** MAI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas mislinn Vaata postitust
              Närvikava ei pea enam jooksule vastu, seega mõtlen, et peaks mingi mängu tõmbama. Äkki keegi oskab midagi soovitada, endal pole 3 aastat vist arvutis ühtegi mängu olnud. Äkki mingi lahe rallimäng vms, midagi väga keerulist ja palju ressurssi nõudvat ei taha.
              Flatout 1

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #1057
                Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                Närvikava ei pea enam jooksule vastu, seega mõtlen, et peaks mingi mängu tõmbama. Äkki keegi oskab midagi soovitada, endal pole 3 aastat vist arvutis ühtegi mängu olnud. Äkki mingi lahe rallimäng vms, midagi väga keerulist ja palju ressurssi nõudvat ei taha.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Mind juba mõnda aega mängud enam ei huvitanud, kuid sellega olen nüüd järsku millegipärast ametis. :)

                Comment

                • Carl
                  FPP Pro
                  • Jul 2010
                  • 213

                  #1058
                  Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                  Life for Speed. Busto olles suht kaif seal driftida.

                  Comment

                  • IamAllin
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 1653

                    #1059
                    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                    Nba 2k11 ja Fifa 11 ehk. Mingi NFS osa võib ka tõmmata, ka GTA4.

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #1060
                      Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                      Fifa on pask, pigem PES 2011.
                      Aga jah, flatout 1 on puhas tildimaandaja. Mängisin seda mingi pool aastat pokkeri vahele, tegin 10+ korda mängu läbi.
                      See töötab enamvähem iga rondi peal ka, samas graafika on kena ja füüsika veel parem.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #1061
                        Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                        Keharaskusel põhinevad harjutused ja vabaraskusega harjutused on hoopis kasulikumad praktiliseks, reaalseks igapäevaeluks kui jõusaalis, suht staatilisi harjutusi tehes saavutatu. Selline jõusaali lihas ja liigesed nt. ei pea nii hästi vastu liikumist ja järske liigutusi nõudvates tegevustes kui seda peab keharaskuse ja vabaraskustega tehtud lihas/liigesed.

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #1062
                          Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                          no päris nii ka pole,siis poleks jõusaale vajagi.

                          Aga jah kätekatega see teema,et lihas harjub ära ja sama raskus on koguaeg,pead tasapisi raskusi seljale toppima hakkama,siis vast kasu
                          Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                          HU grinder vaevalt et ta ainult turnika peal selliseks sai
                          anyway eiviitsi seda teemat enam arutada:)
                          Kätekõverdused on väga hea harjutus, kui liiga kergeks läheb saad varieerida ja teha neid näiteks ühe käega jne. Saad vabalt arendada massi kui ka lihasvastupidavust. Palju parem, kui jõusaalis kangi rinnalt suruda.

                          Mis Hannibali puutub, siis see vana on just selliseks saanud kasutades bodyweight harjutusi. Jõusaalis võiksid inmesed teha klassikalise tõstmise harjutusi, millest on reaalset ka kasu - igast biceps curlid ja pec-deck flyd on sissydele.

                          Ja arutada võiks ikka selliseid teemasi, kes teab äkki mõni inimene saab natuke targemaks.

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #1063
                            Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                            Kas siit keegi Tallinnas Rock Café lähedal elab ( max 2km eemal )?

                            Comment

                            • albinar
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2010
                              • 346

                              #1064
                              Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                              Tegelikuses ongi teema uurimuseteema elektriauto vs sisepõlemisega autod.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #1065
                                Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                                Fifa on pask, pigem PES 2011.
                                Aga jah, flatout 1 on puhas tildimaandaja. Mängisin seda mingi pool aastat pokkeri vahele, tegin 10+ korda mängu läbi.
                                See töötab enamvähem iga rondi peal ka, samas graafika on kena ja füüsika veel parem.
                                PES oli hea aastal 2007.

                                Comment

                                Working...