Mis sa soovid, et turniirile tuleks 300 inimest?
Turniir oli väikse fieldiga, aga üks kõige huvitavamaid. Mänguruumi oli metsikult. Finaallaua alguses oli avg ~100bbd+. Iga leveliga langes see kuskil -8bbd. Bubble kestis 3h, sp et keskmine stack oli 60bbd (suure fieldiga oleks see ca 15-20bbd, vb liidril 30).
Arvatavasti ei näe aastaid nii sügavat "sngd". Huvitav kogemus.
Imo hädaldada võiksid vaid need, kes ka tavaliselt osalevad 300-500€ turniiridel. Aga kui osaletakse vaid tavalistel 20-100€ turnadel ja sedagi korra kvartalis vms, siis gtfo!
PS! Obv, et see festival läks OO-l/Olympsil natuke aiataha. Üks live- ja netisatikas on VÄHE!
See, et siiani ei ole suudetud teha mitte ühtegi normaalse struktuuriga 100+ inimese turniiri ongi põhjus, miks ma ei viitsi käia turniiridel flippamas ja väikse fieldiga on ajaraisk.
Turniirimanagerid on siiani keskajast: panevad suure algstäki (näiteks 200 big blindi) ja siis arvavad, et nüüd on lahe turniir. Hea turniir nõuab rohkem aega ja kapitalistlikus ühiskonnas ei ole see kasulik, kui üks turniir kestab kaks päeva ja teise päeva eest põhimõtteliselt raha ei saagi. Aga eeldan, et turniirid ei too kasiinole eriti suurt kasu, enamus tuleb cashis ja klientidest, kes pauside aeg rulli keerutavad ja automaate imetlevad.
Mängijale võib ka tunduda, et misasja, et kahe päevane saja inimese turniir, et lõpetage nali aga tegelikkuses tuleb sügavamate stäkkidega oskused palju kiiremini välja ja rake sööb väiksema osa kasumist.
Mitu korda sa ise sellistele sisse ostnud oled? Puhtalt stastistiline huvi
Ma pole kordagi ise üle 150€ turniirile pannud, va 1x Baltic Festivali pool steigist.
Eelmine aasta osalesin VIST kõikidel sellistel turniiridel. Kõik main evendi piletid sain satikatelt-rake racedelt (brag).
Asjaolu, kas ma ise ostaks sinna oma raha eest sisse ei puutu siia, sest jutt käib hädaldamisest. See oleks sama, kui ma hädaldaks EPT-WSOPi üle, kuid ma ei osale seal.
Näiteks:
* blablabla, miks nende buyin nii suur on
* oletame, kui osaleks, siis hädaldaks wsop me üle "türrr, pange cap 3000 max"
* miks ei toimu eureka poker tour eestis?
* miksmiksmiks
* nii mõttetumõttetujama blablalba
WTF nagu?!?!
Imo on erinevaid turniire, erineva buyini ja erineva fieldiga. Kõik ei saagi ühesugused olla. Kahju, et OOC MEle oli vaid 2 satikat. Samas mitmed mängumehed on praegu EPT Madriidis. Samuti toodi vabanduseks "tihedat graafikut", viimasel ajal (aastal 2011) on toimunud väga mitmeid 300-500€seid deepstack turniire. Paljud vanakooli-mängijad on kurtnud, et nad ei jõua selle tempoga kaasas käia.
Muidugi ma tahaks, et OOC MEl oleks 100-200+ osalejat, aga pole midagi parata. Eestlaste seas on 500€ buyiniga turniir suht highroller. Tavaline "triobet live rex" ei tule seda toksima, eriti kui seal on 20 inimest (no value nagu seda räägivad vanakooli rexid, kuid imo on see 50% bullshit!).
Isegi koos normi satikasüsteemiga saaks sinna max 50-60 inimest!
Imo on see täiesti mõttetu arutelu. Pole mõtet hädaldada asja üle, mis sind ei puuduta, või millega sa väga seotud pole.
Mis sa soovid, et turniirile tuleks 300 inimest?
Turniir oli väikse fieldiga, aga üks kõige huvitavamaid. Mänguruumi oli metsikult. Finaallaua alguses oli avg ~100bbd+. Iga leveliga langes see kuskil -8bbd. Bubble kestis 3h, sp et keskmine stack oli 60bbd (suure fieldiga oleks see ca 15-20bbd, vb liidril 30).
Arvatavasti ei näe aastaid nii sügavat "sngd". Huvitav kogemus.
Imo hädaldada võiksid vaid need, kes ka tavaliselt osalevad 300-500€ turniiridel. Aga kui osaletakse vaid tavalistel 20-100€ turnadel ja sedagi korra kvartalis vms, siis gtfo!
PS! Obv, et see festival läks OO-l/Olympsil natuke aiataha. Üks live- ja netisatikas on VÄHE!
HCC, sa esindad tüüpilist OO/OC suhtumist potentsiaalsesse klienti, ära hädalda, gtfo. Meile nii meeldib, pohhui kas see kellelegi veel huvi pakub või ei. Kui OO ametlik esindaja ütleb nende turniiridest reaalselt huvituvale potentsiaalsele kliendile avalikus foorumis, et GTFO, siis toa managerina kaaluks tõsiselt sulle kinga andmist. Potentsiaalsete klientide ära ajamine on lihtsalt way too bad for business.
Kuna konstruktiivne kriitika on juba ajalooliselt OO tüüpidel allergiat esile kutsunud, siis lõpetan sel teemal sõnavõtu.
**** tehke normaalseid turniire. normaalne turniir - meelitab kohale 100+ inimest, ei ole 500bb algstäkiga ja saab max 2 päevaga läbi. tüüpiline olympicu turniir venib esimesed 6-7-8 tundi ja siis on kõigil 15 blaindi. või siis teine äärmus, mis coca rääkis. finaallauas 100bb keskmine ja esikoht saab 6 buyini. no lol, ei ole mul aega sellise jama jaoks.
Kui OO ametlik esindaja ütleb nende turniiridest reaalselt huvituvale potentsiaalsele kliendile avalikus foorumis, et GTFO, siis toa managerina kaaluks tõsiselt sulle kinga andmist.
**** tehke normaalseid turniire. normaalne turniir - meelitab kohale 100+ inimest, ei ole 500bb algstäkiga ja saab max 2 päevaga läbi. tüüpiline olympicu turniir venib esimesed 6-7-8 tundi ja siis on kõigil 15 blaindi. või siis teine äärmus, mis coca rääkis. finaallauas 100bb keskmine ja esikoht saab 6 buyini. no lol, ei ole mul aega sellise jama jaoks.
Tollal ei tulnud PTR-i ja terve 2p2 foorum irvitas selle venna üle, et üle ühe milljoni käe ning ikka break-even. Tuli PTR....... Tuli välja, et enamus 2p2-d on fgatorsid. LOL.
Comment