*** MAI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #301
    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    nice one coca (Y)

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #302
      Re: *** MAI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust

      Imo hädaldada võiksid vaid need, kes ka tavaliselt osalevad 300-500€ turniiridel.

      Mitu korda sa ise sellistele sisse ostnud oled? Puhtalt stastistiline huvi

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #303
        Re: *** MAI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        Mis sa soovid, et turniirile tuleks 300 inimest?
        Turniir oli väikse fieldiga, aga üks kõige huvitavamaid. Mänguruumi oli metsikult. Finaallaua alguses oli avg ~100bbd+. Iga leveliga langes see kuskil -8bbd. Bubble kestis 3h, sp et keskmine stack oli 60bbd (suure fieldiga oleks see ca 15-20bbd, vb liidril 30).
        Arvatavasti ei näe aastaid nii sügavat "sngd". Huvitav kogemus.

        Imo hädaldada võiksid vaid need, kes ka tavaliselt osalevad 300-500€ turniiridel. Aga kui osaletakse vaid tavalistel 20-100€ turnadel ja sedagi korra kvartalis vms, siis gtfo!


        PS! Obv, et see festival läks OO-l/Olympsil natuke aiataha. Üks live- ja netisatikas on VÄHE!
        See, et siiani ei ole suudetud teha mitte ühtegi normaalse struktuuriga 100+ inimese turniiri ongi põhjus, miks ma ei viitsi käia turniiridel flippamas ja väikse fieldiga on ajaraisk.

        Turniirimanagerid on siiani keskajast: panevad suure algstäki (näiteks 200 big blindi) ja siis arvavad, et nüüd on lahe turniir. Hea turniir nõuab rohkem aega ja kapitalistlikus ühiskonnas ei ole see kasulik, kui üks turniir kestab kaks päeva ja teise päeva eest põhimõtteliselt raha ei saagi. Aga eeldan, et turniirid ei too kasiinole eriti suurt kasu, enamus tuleb cashis ja klientidest, kes pauside aeg rulli keerutavad ja automaate imetlevad.

        Mängijale võib ka tunduda, et misasja, et kahe päevane saja inimese turniir, et lõpetage nali aga tegelikkuses tuleb sügavamate stäkkidega oskused palju kiiremini välja ja rake sööb väiksema osa kasumist.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #304
          Re: *** MAI OFFTOPIC ***

          PS! kõikidele turnaprodele. Väga soodsalt saab hetkel ticketit: http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic5508

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #305
            Re: *** MAI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
            Mitu korda sa ise sellistele sisse ostnud oled? Puhtalt stastistiline huvi
            Ma pole kordagi ise üle 150€ turniirile pannud, va 1x Baltic Festivali pool steigist.
            Eelmine aasta osalesin VIST kõikidel sellistel turniiridel. Kõik main evendi piletid sain satikatelt-rake racedelt (brag).

            Asjaolu, kas ma ise ostaks sinna oma raha eest sisse ei puutu siia, sest jutt käib hädaldamisest. See oleks sama, kui ma hädaldaks EPT-WSOPi üle, kuid ma ei osale seal.
            Näiteks:
            * blablabla, miks nende buyin nii suur on
            * oletame, kui osaleks, siis hädaldaks wsop me üle "türrr, pange cap 3000 max"
            * miks ei toimu eureka poker tour eestis?
            * miksmiksmiks
            * nii mõttetumõttetujama blablalba

            WTF nagu?!?!

            Imo on erinevaid turniire, erineva buyini ja erineva fieldiga. Kõik ei saagi ühesugused olla. Kahju, et OOC MEle oli vaid 2 satikat. Samas mitmed mängumehed on praegu EPT Madriidis. Samuti toodi vabanduseks "tihedat graafikut", viimasel ajal (aastal 2011) on toimunud väga mitmeid 300-500€seid deepstack turniire. Paljud vanakooli-mängijad on kurtnud, et nad ei jõua selle tempoga kaasas käia.

            Muidugi ma tahaks, et OOC MEl oleks 100-200+ osalejat, aga pole midagi parata. Eestlaste seas on 500€ buyiniga turniir suht highroller. Tavaline "triobet live rex" ei tule seda toksima, eriti kui seal on 20 inimest (no value nagu seda räägivad vanakooli rexid, kuid imo on see 50% bullshit!).

            Isegi koos normi satikasüsteemiga saaks sinna max 50-60 inimest!
            Imo on see täiesti mõttetu arutelu. Pole mõtet hädaldada asja üle, mis sind ei puuduta, või millega sa väga seotud pole.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #306
              Re: *** MAI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              PS! kõikidele turnaprodele. Väga soodsalt saab hetkel ticketit: http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic5508
              Piletit ei tahaks aga 50FTP'd kuluks küll ära :D

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #307
                Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                PS! kõikidele turnaprodele. Väga soodsalt saab hetkel ticketit: http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic5508
                wtf, see ei saa real olla lol

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #308
                  Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  wtf, see ei saa real olla lol
                  Tundub, et saab :P

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #309
                    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    Mis sa soovid, et turniirile tuleks 300 inimest?
                    Turniir oli väikse fieldiga, aga üks kõige huvitavamaid. Mänguruumi oli metsikult. Finaallaua alguses oli avg ~100bbd+. Iga leveliga langes see kuskil -8bbd. Bubble kestis 3h, sp et keskmine stack oli 60bbd (suure fieldiga oleks see ca 15-20bbd, vb liidril 30).
                    Arvatavasti ei näe aastaid nii sügavat "sngd". Huvitav kogemus.

                    Imo hädaldada võiksid vaid need, kes ka tavaliselt osalevad 300-500€ turniiridel. Aga kui osaletakse vaid tavalistel 20-100€ turnadel ja sedagi korra kvartalis vms, siis gtfo!


                    PS! Obv, et see festival läks OO-l/Olympsil natuke aiataha. Üks live- ja netisatikas on VÄHE!
                    HCC, sa esindad tüüpilist OO/OC suhtumist potentsiaalsesse klienti, ära hädalda, gtfo. Meile nii meeldib, pohhui kas see kellelegi veel huvi pakub või ei. Kui OO ametlik esindaja ütleb nende turniiridest reaalselt huvituvale potentsiaalsele kliendile avalikus foorumis, et GTFO, siis toa managerina kaaluks tõsiselt sulle kinga andmist. Potentsiaalsete klientide ära ajamine on lihtsalt way too bad for business.

                    Kuna konstruktiivne kriitika on juba ajalooliselt OO tüüpidel allergiat esile kutsunud, siis lõpetan sel teemal sõnavõtu.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #310
                      Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                      i just lol'd

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #311
                        Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                        Palju selle Tele 2 mobiilse Interneti kõige parema paketiga reaalselt kätte saab kiirust?

                        Comment

                        • ment52
                          Politseidokumendiga kusjuures!
                          • Oct 2008
                          • 1270

                          #312
                          Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          i just lol'd
                          +1

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #313
                            Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                            **** tehke normaalseid turniire. normaalne turniir - meelitab kohale 100+ inimest, ei ole 500bb algstäkiga ja saab max 2 päevaga läbi. tüüpiline olympicu turniir venib esimesed 6-7-8 tundi ja siis on kõigil 15 blaindi. või siis teine äärmus, mis coca rääkis. finaallauas 100bb keskmine ja esikoht saab 6 buyini. no lol, ei ole mul aega sellise jama jaoks.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #314
                              Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                              Kui OO ametlik esindaja ütleb nende turniiridest reaalselt huvituvale potentsiaalsele kliendile avalikus foorumis, et GTFO, siis toa managerina kaaluks tõsiselt sulle kinga andmist.
                              Palun aidake minul see GTFO koht leida.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #315
                                Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                                **** tehke normaalseid turniire. normaalne turniir - meelitab kohale 100+ inimest, ei ole 500bb algstäkiga ja saab max 2 päevaga läbi. tüüpiline olympicu turniir venib esimesed 6-7-8 tundi ja siis on kõigil 15 blaindi. või siis teine äärmus, mis coca rääkis. finaallauas 100bb keskmine ja esikoht saab 6 buyini. no lol, ei ole mul aega sellise jama jaoks.
                                +1

                                Meenutusi vanadest aegadest: http://forumserver.twoplustwo.com/54...v-graph-34086/

                                Tollal ei tulnud PTR-i ja terve 2p2 foorum irvitas selle venna üle, et üle ühe milljoni käe ning ikka break-even. Tuli PTR....... Tuli välja, et enamus 2p2-d on fgatorsid. LOL.

                                Comment

                                Working...