*** MAI OFFTOPIC ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: *** MAI OFFTOPIC ***
Huvitav postituse sisu ja kasutajanime kooslus :DAlgselt postitas Kriminaal Vaata postitustKas tõstetakse peale või sõidetakse kohapealt minema. Muud varianti seal ei ole.
Comment
-
Re: *** MAI OFFTOPIC ***
Püha viha täis, naljakas oli vaadata :DAlgselt postitas Kriminaal Vaata postitusthttp://www.ohtuleht.ee/galerii/video/427843
Pareiko läks närvi :D
Ma arvasin, et sealt tuleb mingi Eesti aktsendiga või eestikeelne sõim, aga tuli meelde, et see Serks ju.
Comment
-
Re: *** MAI OFFTOPIC ***
Ok siisLady Gaga Signs With Zynga
Lady Gaga Lady Gaga is one of the biggest pop stars in the world right now, and internet gaming giant Zynga just signed her to a sponsorship deal.
Over the last several months, Zynga has carefully been positioning themselves to make a splash in the American internet poker market as soon as it is legally possible to do so.
Zynga currently runs the largest online poker site in the world, if play money players count.
They recently hosted their first ever live U.S. tournament, and with the addition of Lady Gaga to their team, it appears that their goal is set on attracting as many casual players as possible to online poker.
When they can finally host online games for real money, they'll try to cash in on their massive play-money appeal by attempting to get as many of those players as possible to make real money deposits.
Whether or not this strategy will work is up for debate, but serious players will welcome the Zynga crowd to the real money games with open arms should that ever become a reality.
Comment
-
Re: *** MAI OFFTOPIC ***
Ei peagi oskama, et aru saada mida mees mõtleb :DAlgselt postitas soouni Vaata postitustKahju et vene keelt ei oska
Comment
-
Re: *** MAI OFFTOPIC ***
hakkab looma, rahvavaenlasel 6 õlut sees ja 6 veel kilekotis. paluks ebapädevad postitusede andestada
Comment
-
-
Re: *** MAI OFFTOPIC ***
Eesti Pangas peaks neid tähtmatu ajani vahetada saama.Algselt postitas Kriminaal Vaata postitustirw... ma leidsin oma lühkade taskust mis olid peidus kuni tänaseni ühe eesti rahatähe.
kas neid vahetatakse veel pangas vä?
Comment
-
Re: *** MAI OFFTOPIC ***
100 eeguneAlgselt postitas rahvavaenlane Vaata postitustmillise? ja mis aastakäik?
Ostad ära 20 euriga v:D
Comment
-
Comment