Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #781
    Re: Lemmik söögikohad.

    Riia Voodoo Olympicus asuv ja 24h lahti olev Jaapani restoran Shogun - parim sushi mida saanud olen (tho sample pole suur, mingi 5-7 erinevat kohta).

    Tai pohh kui uude Hiltonisse nad mingit 24h kvaliteetsöögikohta ei tee :D

    Comment

    • vonkartoffel
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1658

      #782
      Re: Lemmik söögikohad.

      ffffsss, sain viimane kord toidumürgituse sealt

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #783
        Re: Lemmik söögikohad.

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Riia Voodoo Olympicus asuv ja 24h lahti olev Jaapani restoran Shogun - parim sushi mida saanud olen (tho sample pole suur, mingi 5-7 erinevat kohta).

        Tai pohh kui uude Hiltonisse nad mingit 24h kvaliteetsöögikohta ei tee :D
        proovi guljassi suppi ja pelmeene(erinevad).


        enri o-l on lihtsalt hell kõht.

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #784
          Re: Lemmik söögikohad.

          f u both, toit on vana ja soojendatatakse ülesse suuremas osas.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #785
            Re: Lemmik söögikohad.

            + codeccile,
            Parim sushi, mida saanud olen!


            +1 vsiule,
            Enri O. kõht on sama nõrk nagu tema PLO skill.

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #786
              Re: Lemmik söögikohad.

              yep, olen näinud, kuidas võileivast "toidumürgituse" saab. samas ei saa välistada, et see kõik on alkoholi kuritarvitamisest.


              et ot poleks, siis maitsev asi:
              Raviolid ricotta ja spinatiga, seenekastmes

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #787
                Re: Lemmik söögikohad.

                Vsiu soovitas Tallinna südalinnas olevat restorani Lusikas.

                Kiitus, väga, hea, maitsev ja hubane!

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #788
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Jesh, Lusikas soovitan kindlasti kohvi võtta, üks Eesti parimaid baristasi seal.

                  Comment

                  • Herbert Sammal
                    Jube Noob
                    • Jul 2013
                    • 165

                    #789
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Kui lemmikuks kohaks on grilli kõrval siis julgen soovitada- hangi sealiha, apelsini, sidrunit, keefiri. Tükelda siga sellisteks šašlõki tükkideks nagu on meelepärane. Pane kaussi, kalla peale keefir (et liha kaetud oleks). Kilo liha kohta 2 apelsini mahl, vähemalt 1 sidruni mahl (ise panen 2). Sool, pipar (kui tahta siis ka natuke suhkrut, kui apelsinid pole piisavalt magusad) vastavalt maitsele lisada. Hea kui saab üle öö jahedas seista, kuid häda korral piisab ka 2-3 tunnist. Mu tütar, kes lihast pmst midagi ei arva, isegi sööb meeleldi selle retseptiga saslikut :).

                    Et täiesti offtopic poleks- asian fännid, soovitage restorani Tallinnas. Endale meeldib India, naisele Tai köök.

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #790
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      India restorani valides on Chakra (Bremeni käigus) ilmselt linnas pikalt parim. Indiast pärit tegelased hoiavad muudest kohtadest suht eemale ja Chakrat kiidavad autentsuse pärast. Mina kiidan söögi pärast.

                      Kui mingeid lihtsaid nuudleid vms sodi on vaja kiirelt süüa või kaasa osta, siis Kathmandu Hill (Pärnu mnt) kärab ka hästi.

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #791
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
                        Et täiesti offtopic poleks- asian fännid, soovitage restorani Tallinnas. Endale meeldib India, naisele Tai köök.
                        Experience authentic Indian cuisine at Chakra, one of the oldest Indian restaurants in Tallinn. We serve a variety of dishes including vegan, vegetarian, meat, and halal options. Rated as the best Indian restaurant in Estonia. Order online or visit us today!


                        Mõlemad super kohad imo

                        Comment

                        • tolmuahv
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 2502

                          #792
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Riia Voodoo Olympicus asuv ja 24h lahti olev Jaapani restoran Shogun - parim sushi mida saanud olen (tho sample pole suur, mingi 5-7 erinevat kohta).

                          Tai pohh kui uude Hiltonisse nad mingit 24h kvaliteetsöögikohta ei tee :D
                          Kui juba Riias olete, siis Voodoost ca. 6-7 min jalutuskäigu kaugusel on Riviera restoran. Minu hinnangul parim restoran Baltikumis ja ainus, mis võiks Michelini tärni nillida. Hinnad on väga mõistlikud (€15-25 main course) söök on tõeline vahemereköök koos värske kraamiga. Nfc kust nad selle kätte saavad, aga neil on kuningkrevetid, ookeanikala, puuviljad/juurviljad kõik külmutamata ja väga hästi tehtud. Ja korralik Chablis on €6 per klaas, mille kohta ma pidin küsima, kas nad pole midagi segi ajanud.

                          Comment

                          • Herbert Sammal
                            Jube Noob
                            • Jul 2013
                            • 165

                            #793
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Tänud!

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #794
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              https://sommeljee.wordpress.com/2014...an-restaurant/ vahelduseks nuts. Kikerherne burks ja bataadi-kookose karri maitsesid imehästi.

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #795
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Kas nüüd lemmik, aga sai täna käidud Riveris, asub regati majas. www.riveris.ee

                                Ise sõin parti ja võib öelda, et üks parimaid(kindlasti suurim) mis eesti restodes saanud olen.
                                Naised sõid magustoiduks "mille feulle"-t ja kiitsid taevani.

                                Teenindus oli sõbralik/veits pingutatud aga see normull. Meeldis see koht just õhkkonna pärast, tegemist pole tippklassi restoga, aga samas viisakam kui mingid grillid ja paadid.

                                Comment

                                Working...