Lemmik söögikohad.
Collapse
X
-
Re: Lemmik söögikohad.
Sobib, sobib. See oli üks viimaseid kohti, kust alkot sai osta ning isegi sai seal nooruses kella 11.00 aeg pühapeäva hommikul kiluvõileiba ja viina lastud. Olid ajad.Algselt postitas Codecci Vaata postitustLevel, et joomiseks sobib? :D
Comment
-
Re: Lemmik söögikohad.
Hommikul kui päike juba sirab, peale pikka klubiööd siider ja lihapirukas!!!Algselt postitas harryahven Vaata postitustLaine baar
Comment
-
Re: Lemmik söögikohad.
Keskiga koputab juba uksele?Algselt postitas ranka Vaata postitustSobib, sobib. See oli üks viimaseid kohti, kust alkot sai osta ning isegi sai seal nooruses kella 11.00 aeg pühapeäva hommikul kiluvõileiba ja viina lastud. Olid ajad.
Comment
-
Re: Lemmik söögikohad.
Mul mitte. Sõpradel jah.Algselt postitas Potsataja Vaata postitustKeskiga koputab juba uksele?
Comment
-
Re: Lemmik söögikohad.
ma ei ole kindel, kas siit läbi käinud, aga Tartus Genklubis on väga hea hinna/kvaliteedi suhtega söögid. Päevapraad 1,9€ - selle näol muidugi tegemist sellise koduse kartul hakklihakastmega. Tavamenüüs söönud pastat ja burgerit (4,50 mõlemad) ja väga maitsev on.
Atmosfäär ka üsna mõnus.
Comment
-
Re: Lemmik söögikohad.
ülemiste keskuses tlnas teisel korrusel see india restoran, seal päris head toidud (Y) enamvähem mõistlikud hinnad ka
Comment
-
Re: Lemmik söögikohad.
little india on see.Algselt postitas rollkopter Vaata postitustülemiste keskuses tlnas teisel korrusel see india restoran, seal päris head toidud (Y) enamvähem mõistlikud hinnad ka
enamus toidud on väga head. kebab on so so aga kana saslõkk on ülim.
pizzad on teada-tuntud ok aga salatid on ehe pask. kurki, kapsast majoneesiga võib kodus ka süüa.24ndal Pärnusse Steffanisse winnima.
Comment
-
Re: Lemmik söögikohad.
Otepääl on 3 väga 5+ söögikohta, mis on üllatavalt palju nii väikse koha kohta.Algselt postitas timz0333 Vaata postitustKäisin Otepääl täna, koha nimi oli vist merano pizza. Reklaam oli delicious pizza aga pigem oli tunne, et sinna on köögikubjast vaja. maha visatud kuuekas.
Mr Jakob (Golfihoone resto)
GMP
Kohvik L.U.M.I
teistest pubidest ja kohtadest hoiaks ringiga eemale
Comment
-
Re: Lemmik söögikohad.
tyAlgselt postitas lont Vaata postitustOtepääl on 3 väga 5+ söögikohta, mis on üllatavalt palju nii väikse koha kohta.
Mr Jakob (Golfihoone resto)
GMP
Kohvik L.U.M.I
teistest pubidest ja kohtadest hoiaks ringiga eemale
Comment
-
Re: Lemmik söögikohad.
arvatavasti paljud teavad, kuid kohvik "anna edasi" (Tartus karlovas) on üsna mõnusa atmosfääriga. Hea söök, head koogid ning üsna taskukohased hinnad. quiche ja shokolaadikook on nuts ja 2€ ning 1,2€ vastavalt. Eilsest peale regular seal.
Muidugi selline hipilik koht, kus Astit ei jooda ja ifööniga igat söögipala ei pildistata.
Comment
-
Re: Lemmik söögikohad.
Mis muud süüa veel pakutakse peale kookide? Kodulehel nagu menüüd polnud.Algselt postitas karupoeg Vaata postitustarvatavasti paljud teavad, kuid kohvik "anna edasi" (Tartus karlovas) on üsna mõnusa atmosfääriga. Hea söök, head koogid ning üsna taskukohased hinnad. quiche ja shokolaadikook on nuts ja 2€ ning 1,2€ vastavalt. Eilsest peale regular seal.
Muidugi selline hipilik koht, kus Astit ei jooda ja ifööniga igat söögipala ei pildistata.
E: Pilte vaadates, tundub, et praadi ei pakuta :DLast edited by kjmrc; 19.07.13, 15:55.
Comment
Comment