Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #661
    Re: Lemmik söögikohad.

    Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Level?
    St. joomiseks sobiks küll aga reaalselt söögikohana ikka suht mõttetu urgas ju?
    Level, et joomiseks sobib? :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #662
      Re: Lemmik söögikohad.

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Level, et joomiseks sobib? :D
      Sobib, sobib. See oli üks viimaseid kohti, kust alkot sai osta ning isegi sai seal nooruses kella 11.00 aeg pühapeäva hommikul kiluvõileiba ja viina lastud. Olid ajad.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #663
        Re: Lemmik söögikohad.

        Algselt postitas harryahven Vaata postitust
        Laine baar
        Hommikul kui päike juba sirab, peale pikka klubiööd siider ja lihapirukas!!!

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #664
          Re: Lemmik söögikohad.

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Sobib, sobib. See oli üks viimaseid kohti, kust alkot sai osta ning isegi sai seal nooruses kella 11.00 aeg pühapeäva hommikul kiluvõileiba ja viina lastud. Olid ajad.
          Keskiga koputab juba uksele?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #665
            Re: Lemmik söögikohad.

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            Keskiga koputab juba uksele?
            Mul mitte. Sõpradel jah.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #666
              Re: Lemmik söögikohad.

              ma ei ole kindel, kas siit läbi käinud, aga Tartus Genklubis on väga hea hinna/kvaliteedi suhtega söögid. Päevapraad 1,9€ - selle näol muidugi tegemist sellise koduse kartul hakklihakastmega. Tavamenüüs söönud pastat ja burgerit (4,50 mõlemad) ja väga maitsev on.

              Atmosfäär ka üsna mõnus.

              Comment

              • rollkopter
                Grinder
                • Oct 2011
                • 501

                #667
                Re: Lemmik söögikohad.

                ülemiste keskuses tlnas teisel korrusel see india restoran, seal päris head toidud (Y) enamvähem mõistlikud hinnad ka

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #668
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Käisin Otepääl täna, koha nimi oli vist merano pizza. Reklaam oli delicious pizza aga pigem oli tunne, et sinna on köögikubjast vaja. maha visatud kuuekas.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #669
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    24ndal Pärnusse Steffanisse winnima.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #670
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
                      ülemiste keskuses tlnas teisel korrusel see india restoran, seal päris head toidud (Y) enamvähem mõistlikud hinnad ka
                      little india on see.
                      enamus toidud on väga head. kebab on so so aga kana saslõkk on ülim.

                      24ndal Pärnusse Steffanisse winnima.
                      pizzad on teada-tuntud ok aga salatid on ehe pask. kurki, kapsast majoneesiga võib kodus ka süüa.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #671
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Pizzat oligi plaanis minna hävitama jh. Salateid ja pastasi saab igalpool mujal ka süüa :)

                        Comment

                        • lont
                          Jube Noob
                          • Jan 2009
                          • 112

                          #672
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Käisin Otepääl täna, koha nimi oli vist merano pizza. Reklaam oli delicious pizza aga pigem oli tunne, et sinna on köögikubjast vaja. maha visatud kuuekas.
                          Otepääl on 3 väga 5+ söögikohta, mis on üllatavalt palju nii väikse koha kohta.
                          Mr Jakob (Golfihoone resto)
                          GMP
                          Kohvik L.U.M.I

                          teistest pubidest ja kohtadest hoiaks ringiga eemale

                          Comment

                          • tafka31
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 853

                            #673
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Algselt postitas lont Vaata postitust
                            Otepääl on 3 väga 5+ söögikohta, mis on üllatavalt palju nii väikse koha kohta.
                            Mr Jakob (Golfihoone resto)
                            GMP
                            Kohvik L.U.M.I

                            teistest pubidest ja kohtadest hoiaks ringiga eemale
                            ty

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #674
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              arvatavasti paljud teavad, kuid kohvik "anna edasi" (Tartus karlovas) on üsna mõnusa atmosfääriga. Hea söök, head koogid ning üsna taskukohased hinnad. quiche ja shokolaadikook on nuts ja 2€ ning 1,2€ vastavalt. Eilsest peale regular seal.

                              Muidugi selline hipilik koht, kus Astit ei jooda ja ifööniga igat söögipala ei pildistata.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #675
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                                arvatavasti paljud teavad, kuid kohvik "anna edasi" (Tartus karlovas) on üsna mõnusa atmosfääriga. Hea söök, head koogid ning üsna taskukohased hinnad. quiche ja shokolaadikook on nuts ja 2€ ning 1,2€ vastavalt. Eilsest peale regular seal.

                                Muidugi selline hipilik koht, kus Astit ei jooda ja ifööniga igat söögipala ei pildistata.
                                Mis muud süüa veel pakutakse peale kookide? Kodulehel nagu menüüd polnud.

                                E: Pilte vaadates, tundub, et praadi ei pakuta :D
                                Last edited by kjmrc; 19.07.13, 15:55.

                                Comment

                                Working...