Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #586
    Re: Lemmik söögikohad.

    Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    peab seal pirosmannis ära käima, väga paljud kiidavad, facebookis põhi teema lol. endal kadriorus gruusiakas "argo" nurga peal ja rahul. kohapeal 3x vist söönud, aga umbes 100x ette helistanud ja koju võtnud kana saslõki, varem oli 4.80, sellest aastast 5.50. pohhui et teenindajad ega kokad sõnagi eestikeelt ei oska, pühendumus aga silmist näha.
    Jep, Argos on hea saslõkk. Suurimaks miinuseks ongi seal kohapeal söömine ndl.vahetustel, kus pahatihti on pooled lauad hõivanud umbjoobes endised "ärikad", kes kõva häälega vanu häid aegu taga nutavad :)

    Lähedal, Köleri tn alguses, on veel Faeton, kus ka head saslõkki saab.

    Comment

    • Ajuvaba
      Grinder
      • Oct 2008
      • 634

      #587
      Re: Lemmik söögikohad.

      kusjuures nõustun vsiuga, pirosman on täislaks, just see nõmme mäe all. Talvisel perioodil ikka korra nädalas käin. Kõige parem asi on kõige lihtsam ka. Seasaslõkk ja 6.50, palun väga!
      Kõik loomulikult sõltub, et mida süüa tahad. Kas kala, liha, burksi,salatit, suppi jne.
      Restodest rääkides on minu viimase aja parimad olnud Moon, Naked, Neh....kindla peale minek on Chedi, Bocca, Öö. Need 3 viimast sutsu kallimad ka muidugi.

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #588
        Re: Lemmik söögikohad.

        Moon-i samuti plaan minna, vaatasin hiljuti köögikodanike, kus näitas mooni kööki, jättis päris sümpaatse mulje: http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=133705

        Comment

        • CheekyMullet
          FPP Pro
          • Feb 2010
          • 232

          #589
          Re: Lemmik söögikohad.

          Helsingi kohta soovitusi?

          Comment

          • kallekusta
            Grinder
            • May 2012
            • 603

            #590
            Re: Lemmik söögikohad.

            Kus kohas Eestis sellist asja pakutakse? Leedus on igal pool pubides. Küüslaugu leivad mingi eri juustuga. Ümber nuts õlle kõrvale

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #591
              Re: Lemmik söögikohad.

              käisin ära moonis, väga rahul. sõin pardifileed ja maitsesin hanemaksa. mõlemad väga maitsvad, hanemaksast küll kõhtu täis ei saa, aga pardifille oli selline paras. teenindus oli ka kiire ja viisakas, kindlasti lähen tagasi. http://www.kohvikmoon.ee/

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #592
                Re: Lemmik söögikohad.

                Moon on hea jah. Vaatasin su lingitud saadet ja väga lahe suhtumine/mindset on omanikul.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #593
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Olerexi wrap on nuts rsk.

                  Comment

                  • kallekusta
                    Grinder
                    • May 2012
                    • 603

                    #594
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Olerexi wrap oli alguses parem. Siis kasutati õiget kebabi liha. Praegu on kasutusel mingi jänseliha ja saepuru segu - võibolla mõnele meeldib rohkem. Olerexi wrapi teeb heaks sinna vahele pandav valge kaste, mida on igas suuremas poes ka müügil.

                    Comment

                    • Ecuador13
                      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                      • Aug 2009
                      • 730

                      #595
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Mis selle kaste täpsem nimetus on?

                      Comment

                      • kallekusta
                        Grinder
                        • May 2012
                        • 603

                        #596
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Täpselt see sama kaste tuleb Olerexi suurtes tünnides, mingi teise nime all. Aga poodides müüakse täpselt sama asja kartulikastme nime all.

                        Brändi lugu Tootmistraditsiooni juured Põltsamaal ulatuvad aastasse 1920, mil rajati meie eelkäija, tollase nimega Eesti Tarvitajateühistute Keskühisus. Põltsamaal on eri aegadel toodetud nii piiritust, kartulihelbeid, kohvi, tärklist, puu- ja aedviljahoidiseid ning marjaveine. Ketšup Kuigi ketšup ja selle nimi – “ge-thcup” või “koe-cheup” – pärinevad ajalooallikate järgi Hiinast juba 300 aastat enne meie ajaarvamist, polnud algsel […]

                        Comment

                        • Ecuador13
                          🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                          • Aug 2009
                          • 730

                          #597
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Tänud. käisin Argo baaris ka ära. Liha oli väga maitsev, aga küte oli välja keeratud ja varbad külmetasid

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #598
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                            Täpselt see sama kaste tuleb Olerexi suurtes tünnides, mingi teise nime all. Aga poodides müüakse täpselt sama asja kartulikastme nime all.

                            http://www.felix.ee/?op=body&id=125&cid=329&cgid=
                            olen poest ostnud ja ei ütleks et väga maitsev - pigem isegi alla keskmise. samas maitse üle ei vaielda...

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #599
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                              Täpselt see sama kaste tuleb Olerexi suurtes tünnides, mingi teise nime all. Aga poodides müüakse täpselt sama asja kartulikastme nime all.

                              http://www.felix.ee/?op=body&id=125&cid=329&cgid=
                              Mul gf fännab seda kartulikastet. Endale väga ei istu aga olerexi wrap läheb küll peale. Oled kindel et seesama kaste seal vahel on?

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #600
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Imo küll see sama kaste polnud, antud kastme regular olen juba pikemat aega mille lingi andsid muidu.

                                Comment

                                Working...