Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #466
    Re: Lemmik söögikohad.

    seakusi mmmmmmm.......leits teab selle maitset

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #467
      Re: Lemmik söögikohad.

      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
      Vaevalt, et keegi siit sinna küll kunagi satub, aga nsm tahaks kiita ühte hindu vanameest kes omal hiljuti putka püsti pani. Asub Sütiste tee maxima kompleksis. Toidud on suts odavamad kui nt chopsticksis, aga vähemalt sama head.
      Sattusin ka sinna. Toidud on tõesti head ja portsud ausad. Gustavo "savikoti" Fring askeldas ka leti taga ja aitas söögivalmimisele kaasa. Teinekordki.

      Comment

      • Romka
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1544

        #468
        Re: Lemmik söögikohad.

        Kebabi kunn on nuts. Soovitan veel nii kaua ära käia kuni uus on, terve taldrik kuhjatakse ikka korralikulkt täis :)

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #469
          Re: Lemmik söögikohad.

          Algselt postitas Romka Vaata postitust
          Kebabi kunn on nuts. Soovitan veel nii kaua ära käia kuni uus on, terve taldrik kuhjatakse ikka korralikulkt täis :)
          Minu arust küll suht crap/meh kebab oli. Kogus muidugi korralik.

          Comment

          • mikk2468
            Vana Tegija
            • Nov 2009
            • 1039

            #470
            Re: Lemmik söögikohad.

            Soovitage head pitsakohta Tallinnas.

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #471
              Re: Lemmik söögikohad.

              Grande pitsa vanalinnas on üks parimaid Eestis imo (Steffani jääb peale ofc). Lisaks sellele on Pizzakioskid väga head, Rocas on see. Americana pitsa ka suht hea.

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #472
                Re: Lemmik söögikohad.

                Tiina pizza Liivalaial, päris edukas ja suur ning söönuks saab - peetri pizzaga hinna ja kvaliteedi vahe peaks parem olema. Americana on suht maitsetu.

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #473
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Olen neid igast pizzasid proovinud. Steffani, Papa Pizza, Keilas mingi Vaffa Pizza?, igast söögikohtade pizzasid ja imo miski ei beadi Peetri Pizza Mafioso pizzat.

                  Comment

                  • Romka
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1544

                    #474
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    What the fuck, tegelt ka kuidas te seda peetri pitsat süüa saate? Me oleme mitmest erinevast kohast saanud nii rõvedaid pitsasi sealt, et süda läheb pahaks.
                    Enamus kordasid on viga see, et pitsad lihtsalt ujuvad õlis, karp on alt läbi ligunenud kui kaasa tellid ja pitsa tükki ülesse tõstes voolab rõvedalt õli sealt maha. Üks kord lausa olid need pitsad nii rõvedad, et võtsime vaevaks need tagasi viia, viskasime leti peale need ja läksime minema. Never again.

                    /A jõulude öösel oli ainuke pitsa mis töötas mingi Loca pitsa, tellisime siis sealt 8 erinevat pitsat. Kõik pitsad tulid pmts valede komponentidega, enamus pitsadel oli vähem komponente kui tellitud. Ja ega maitsel ka väga kiita polnud. Juustuäärega tellitud pitsad tulid ikkagi tavalise äärega ja ääred olid täiesti ära kõrvetatud.
                    Last edited by Romka; 05.01.13, 11:44.

                    Comment

                    • Jeebus
                      määäääää
                      • Jun 2012
                      • 1409

                      #475
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      kui pitsadest räägime, siis paneks kõrva taha, milline see korralikum koht siis on, kust tellida?
                      Peetris imo toppingut pmst üldse peal polnud, peab siis sada üks ja pool lisa peale panema, et pitsa väärilise asja valmis saada?

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #476
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        imo parim pizza ongi mida vähem kraami peal on .. see ku mingi 100 asja peal on mingi pirukas imho juba .. mulle endale meeldib peetriz ibiza pizza ja vegetariana + krevetid on ka v2ga hea ..

                        Ainuke pizza mis mulle ei meeldi on taverna pizza sest sealt õhukese põhjaga ei ole võimalik tellida .. Stefanisse tho peaks kunagi minema, kõik kiidavad. Ise pole veel jõudnud

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #477
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          olen tellinud grandet ja peetrit, peetri ikka biidib sajaga
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #478
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Ma tavaliselt võtan peetri pizzat piritalt 24h kaasa putkast, samad pitsad viimsist võetuna poole sitemad imo..

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #479
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Mulle meeldib Tartu Opera pizza.
                              Btw, endised Opera pizzategijad tulid Anne Selveri Siriusesse, kes teevad ka seal pizzasid. Täitsa OK imo

                              Comment

                              • donkament
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1945

                                #480
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                Mulle meeldib Tartu Opera pizza.
                                Btw, endised Opera pizzategijad tulid Anne Selveri Siriusesse, kes teevad ka seal pizzasid. Täitsa OK imo
                                see imelik tomatismegma, mis sirka pitsadele sinna põhja peale pannakse, ei kannata mingit kriitikat ja rikub selle pitsa täiesti ära. muidu sirka on nuts.

                                Comment

                                Working...