Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karikakar
    Vana Tegija
    • Jul 2009
    • 1235

    #106
    Re: Lemmik söögikohad.

    Tallinn = Veska Grill = kroonimata kuningas

    Comment

    • Ermii
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 402

      #107
      Re: Lemmik söögikohad.

      Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
      Tallinn = Veska Grill = kroonimata kuningas
      kus see asub Tallinnas?

      Comment

      • Romka
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1544

        #108
        Re: Lemmik söögikohad.

        Just käisime, see on kui Rocal mare poolt sõita Tallinna siis seal tee ääres, teisel pool teed on veel Türi pitsa putka. Tõesti head toidud, suured portsud jne.
        Haabersti Jäähalli kohvik: lõunabuffee, catering, sünnipäevad, burgerid ja e-pood. Maitseelamused ootavad sind – tule kohale või telli koju vaid mõne klikiga!

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #109
          Re: Lemmik söögikohad.

          Siit võib leida päris huvitavaid uusi kohti, mida kindlasti külastada: http://www.eestimaitsed.com/est/restoranid#finedining

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #110
            Re: Lemmik söögikohad.

            Kui väiksesse Viljandisse peaks keegi sattuma soovitaks Armeenia kööki "Soso juures" kohe swedpanga vastas üle tee. Pole kunagi pidanud pettuma sealsete söökide maitses/portsjoni suuruses/hinnas.

            Kui aga kõht tühi ja raha vähe siis Tegelaste toas (tasuja platsi lähedal) saab juba 2.88 eest maitsva juustu snitsli ahjukartuli ja tavapärase tomati/progandi salatiga.
            Last edited by timz0333; 18.05.11, 19:43.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #111
              Re: Lemmik söögikohad.

              kui keegi ei tea, siis siin on hea pakkumine restoranidele - http://www.restoran52.ee/
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • tolmuahv
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 2502

                #112
                Re: Lemmik söögikohad.

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                Kui väiksesse Viljandisse peaks keegi sattuma soovitaks Armeenia kööki "Soso juures" kohe swedpanga vastas üle tee. Pole kunagi pidanud pettuma sealsete söökide maitses/portsjoni suuruses/hinnas.

                Kui aga kõht tühi ja raha vähe siis Tegelaste toas (tasuja platsi lähedal) saab juba 2.88 eest maitsva juustu snitsli ahjukartuli ja tavapärase tomati/progandi salatiga.
                See armeenia koht on äge. Süüa seal küll eriti ei kannata, aga iga Folgi ajal teen täpselt sama nalja: Lähen ja küsin dbl Hennessy XO. Armeenlane igakord sõimab näo täis ja lubab sama raha eest paremat kraami anda. Annab ka - 20-aastast Armeenia brandit. Igakord räägib jutu ka juurde, kuidas Churchill seda omale tellinud oli jne. Minu jaoks täiesti regulaarne Folki-kogemus, igal aastal kordub sama stsenaarium. Soovitan.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #113
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  thin brag imo :D

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #114
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    thin brag imo :D
                    Kui 6-7-eurose joogi tellimine Viljandi kõrtsis on brag, siis on sul point ilmselt. Andeks!

                    Comment

                    • WeThePeople
                      Vana Tegija
                      • Mar 2010
                      • 1163

                      #115
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      balla

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #116
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                        Kui 6-7-eurose joogi tellimine Viljandi kõrtsis on brag, siis on sul point ilmselt. Andeks!
                        Kui nüüd väga otsida, siis võib-olla ehk kusagilt poest koguni leiab soodushinna, mis annab 4cl hinnaks 6-7€, dbl hinnaks söögikohas (pubist rääkimata) on 25€+.

                        Comment

                        • tolmuahv
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 2502

                          #117
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Aitäh, nupumehed. Niipalju kui mina tean, siis see 20-aastane armeenia kraam maksis alla 200 EEKi 8 cl-i. Ja kusagilt poest seda osta pole võimalik, vana toob otse Jerevanist kohale. Tra, leidsite ka teema, mida arutada.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #118
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Eile käisin Tartu Zum Zumis söömas. Menüüs nägin midagi huvitavat, metssealiha praad ahjukartulitega, 15€.
                            See oli ikka ehe sitt, nii maitsetu ja mage liha, jubeeeeeee. Oleks pidanud valima standard snitzli.

                            Kyll aga mulle meeldis ZumZumi cappucino

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #119
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              halvasti tehtud siis... Ise sain eelmine aasta küla jaanipeol kohapeal küpsetatud metssealiha. Väga väga nuts oli igastahes ja loodan, et vennad on ka see aasta kohal, et saan lõhki ennast sellest süüa.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #120
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Võtsin ükskord Zumis mereandide pasta 7€ eest ja täiesti crap. Maitsetu ja nuudlid tundusid kõige odavamad olevat. Pasta jaoks tuleb ikka Dolce Vitasse või Mokasse minna.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...