Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 5lehte
    Jube Noob
    • Apr 2009
    • 126

    #91
    Re: Lemmik söögikohad.

    Mingi päev üks sõber soovitas pizzat Jannseni poe kõrval olevast putkast. Soovitus tundus enam kui kahtlane aga proovisin ära ja üllatuseks oli väga hea, mereande oli ka peal kuhjaga. Minu Top 5 pizza kindlasti over the world.

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #92
      Re: Lemmik söögikohad.

      Algselt postitas harryahven Vaata postitust
      tartus elades sai väga palju tsinkplekkpanges käidud ning sealt koju tellitud - nuts hiinakas. pärast seda pole tallinnas võrreldavat hiinakat leidnud (chopsticks, asian aroma, mandarin jne) olen proovinud ja katsetanud erinevaid eineid, kuid pole midagi sarnast leidnud. näiteks kui tellida pangest pekingi kana ja mingi nuudli lisand, siis vahe on tohutu (ka nuudlites). chopsticksis see veel, et tellides kaasa näiteks mingi liharoa ja kodus karbis seisma jätta, muutub see vedelik, mille sees liha on, tahkeks nagu tarretis(igakord kui olen tellinud ~5 liharooga) hiljem võttes kaob isu suht ära, pange toit mul vabalt seisnud öö otsa ja hommikul ka veel maru hää, kuigi jah tegemist on üsnagi kiirtoiduga, mis värskelt parim. ainuke asi mis chopsticksis meeldis olid "trummipulgad", kogu menüüd pole küll läbi kamminud, aga kui head hiinakat tahan, siis ootan alati järgmise tartu otsa ära, tallinnas olen alla andnud. hinnad pole ka väga hullud ning portsjonid on korralikud. rohkem infot - pang.ee
      kathmandu on mandarinidest-chopstickidest kõvasti parem.

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #93
        Re: Lemmik söögikohad.

        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
        kathmandu on mandarinidest-chopstickidest kõvasti parem.
        Eestist(Tallinast) ei saa kuskilt imho korralikku aasia toitu.

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #94
          Re: Lemmik söögikohad.

          Aasia kohtadest on minu arust ka Kathmandu Hill kaugelt kõige parem. Eriti nuudlid. Chedi ei lähe arvesse, teine hinnaklass.

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #95
            Re: Lemmik söögikohad.

            aga krua?

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #96
              Re: Lemmik söögikohad.

              ega tartus kuskil india toitu ei pakuta?

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #97
                Re: Lemmik söögikohad.

                Võimalik, et Asian Chef-is on midagi, kindel ei ole.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #98
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                  Võimalik, et Asian Chef-is on midagi, kindel ei ole.
                  Jumala pärast ärge minge sinna ega tellige sealt ... KOHUTAV pask mis antakse .. mingid vanad toiduained ka imo veel .. ma vaevlesin pea 2 päeva toidumürgituse käes

                  Comment

                  • ristik
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 903

                    #99
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    @ Pärnu Villem kindlasti. Valik ei ole küll kõige laiem aga toidud on küll super imo + ikka korralikult suured praed ja päris solid hinnaga. Kahju ainult et joogid päris krõbeda hinnaga on.

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #100
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      Jumala pärast ärge minge sinna ega tellige sealt ... KOHUTAV pask mis antakse .. mingid vanad toiduained ka imo veel .. ma vaevlesin pea 2 päeva toidumürgituse käes
                      jaa, korra käisin, toit maitses halvasti ning odav ja rotikas mulje jäi tervest kohast, ei soovita!

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #101
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Keegi sellest kohast, mis Zeppelini all on, oskab öelda midagi? Mingi aasia kiirtoidu koht
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • sineep
                          Jube Noob
                          • Dec 2008
                          • 130

                          #102
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          pmst oli asianchefis selline asi, et üks indussist kokk oli sitt ja teine hea...kui saite kehva toidu siis ilmselt oli köögis see saamatu induss...nüüd on pange indussid ka seal köögis ning kui tellida india toitu, siis pole võimalik pettuda.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #103
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            Keegi sellest kohast, mis Zeppelini all on, oskab öelda midagi? Mingi aasia kiirtoidu koht
                            kunagi sai pool tartut sealt toidumürgituse..

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #104
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                              kunagi sai pool tartut sealt toidumürgituse..
                              Haha. See oli siis kui Mandariin seal oli, aga dunno võib-olla on samad inimesed seal tööl.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • sineep
                                Jube Noob
                                • Dec 2008
                                • 130

                                #105
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                a ja kuna söön indiatoitu suht kogu aeg, siis minu top on:
                                1. murg palak panges
                                2. spinat chicken asianchefis
                                3. butterchicken asianchefis

                                Comment

                                Working...