Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #76
    Re: Lemmik söögikohad.

    ~10% jotsiks on OK.

    Comment

    • toonesepp
      Julm Donk
      • Nov 2009
      • 54

      #77
      Re: Lemmik söögikohad.

      Olde Hansasse minge seltskonnaga ja võtke suurem söömaaeg (sakstekambri söömingud). Saab proovida palju erinevaid "keskaegseid" roogi ja end laua alla süüa. Ülbet teenindust ei ole seal veel kohanud.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #78
        Re: Lemmik söögikohad.

        olenevalt teenindusest ja söögist jots 0-20%. kaardiga makstes samuti. kui polegi sularaha, siis paljudes kohtades saab jotsi ka kaardiga maksta(enne tasub küsida,kas saab). ütled et võtku 11 eur asemel 13 ja toimib......

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #79
          Re: Lemmik söögikohad.

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Ma Glorias käisin korra, võtsin mingi peene kala, lisandiks kartulid mingi 100EEK jne, kõik eraldi taldrikul (mida ma ei salli), eriline gurmaan ka ei ole ja selle toidu osas oli üsna pohhui kas mingi 500-eegine peene nimetusega kala või Lido 70 eegine lõhe. Eine mingi 600.- ja kõhtu täis küll ei saanud + ei oska käituda sellises kohas, arve maksmiseks toodi see pisike kandik ja peal oli mingi linik, ma panin raha liniku alla, tegelt kombeks vist liniku vahele panna, ettekandja ei leidnud raha üles ja tuli parklasse järgi arvas, et üritasin külma arvet teha :D

          Enam igatahes oma jalga sellistesse restoranidesse ei tõsta kui just mingi tähtis üritus pole, et seltskonnaga minna ülod seljas jne.
          HAHA lol.. ega ise olen samasugune kes ei oskaks mingi eri peenes kohas rahagi õigesse kohta panna.. :D Kuna väga väga harva juhtub sellistesse kohtadesse

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #80
            Re: Lemmik söögikohad.

            Codecci raha maksmise lugu oli tõesti fun :) Eile oli ka sarnane naljakas lugu: Mingid soliidsed vene härrad üritasid Egoisti uksest sisse murda. Rebisid seda igast kandist ja vandusid. Ei teadnud nemad, et tuleb kella lasta ja tullakse uksele vastu. Silti ka lugeda ei mõistnud ilmselt. Söögilauas olid ka igati lihtsad ja siirad. Üks nägi sõbral ilusat praadi ja ütles ettekandjale, et unustagu tema muud tellimused ära ja toogu lisaks 2 samasugust praadi nagu sõbrale tõi. Ehk siis 3 pearooga üksteise otsa :)

            Comment

            • 50CandyJoe
              FPP Pro
              • Jan 2009
              • 253

              #81
              Re: Lemmik söögikohad.

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              Oskab keegi öelda, kust saab kõige kallimat toitu Tallinnas? (restoran, pubi jne). Lihtsalt pakub huvi :D
              Stenhusis sai naiskaga käidud ja kahepeale kokku 1,5k EEK praad + magustoit. Egoistis peaks olema samas suurusjärgus hinnad.

              Aga nuts koht on muidu Peetri Pizza. Pärnus Steffani ka ofc.

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #82
                Re: Lemmik söögikohad.

                Kohvik kompott narva mnt 36, Odessa restoranist üleval (tln ülikooli vastas).
                Sellised suht mõnusad vanaaja toidud vähekene uues kuues - hinnad ka suht head.
                Koogelmoogel...mmmmm

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #83
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                  Kohvik kompott narva mnt 36, Odessa restoranist üleval (tln ülikooli vastas).
                  Sellised suht mõnusad vanaaja toidud vähekene uues kuues - hinnad ka suht head.
                  Koogelmoogel...mmmmm
                  jep, eesti toorainetest ja valmistatakse kohapeal, nii et peab natuke kannatust varuma, aga tõesti hea ja odav..

                  Comment

                  • ussdoktor
                    Julm Donk
                    • Apr 2011
                    • 76

                    #84
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    @ Pärnu

                    Alexandri pubi

                    paljud vist ei tea seda kohta, asub ülejõe säästuka esiukse vastas, üle tallinna maantee ja otse. teenindajad on nuts, söögid ja hinnad on head. aga eriti mõnus on, et igas toidus on rohkelt liha ja rokkmuusika austajatele kindlasti meelepärane koht, kus ei pea kunagi poppi ega muud kuulama. igati hubane tsiklipubi. kel suvel pärnus pleissi pole siis seal on ka majutus jms, kuid soome tsiklimehi on seal suvel roppumoodi ja ei oska öelda kuidas seal suviti toa saamisega lood on.

                    Sweet Rose

                    mõnus iiri pubi, vana villemi ketist. asub rüütli tänava olympicu kõrval.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #85
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      @Tallinn

                      Unustasin täiesti mainimata Chopsticksi... ise võtan sealt söögi kaasa korra nädalas vähemalt.
                      odavad hinnad ka... üle 10€ ei ole läinud..tavaliselt jääb sinna 5-6€ kanti per face.

                      Comment

                      • g00000se
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1047

                        #86
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Blja chopsticks :S

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #87
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          tartus elades sai väga palju tsinkplekkpanges käidud ning sealt koju tellitud - nuts hiinakas. pärast seda pole tallinnas võrreldavat hiinakat leidnud (chopsticks, asian aroma, mandarin jne) olen proovinud ja katsetanud erinevaid eineid, kuid pole midagi sarnast leidnud. näiteks kui tellida pangest pekingi kana ja mingi nuudli lisand, siis vahe on tohutu (ka nuudlites). chopsticksis see veel, et tellides kaasa näiteks mingi liharoa ja kodus karbis seisma jätta, muutub see vedelik, mille sees liha on, tahkeks nagu tarretis(igakord kui olen tellinud ~5 liharooga) hiljem võttes kaob isu suht ära, pange toit mul vabalt seisnud öö otsa ja hommikul ka veel maru hää, kuigi jah tegemist on üsnagi kiirtoiduga, mis värskelt parim. ainuke asi mis chopsticksis meeldis olid "trummipulgad", kogu menüüd pole küll läbi kamminud, aga kui head hiinakat tahan, siis ootan alati järgmise tartu otsa ära, tallinnas olen alla andnud. hinnad pole ka väga hullud ning portsjonid on korralikud. rohkem infot - pang.ee

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #88
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            harryahven tule proovi china red Viimsis. IMO suht hea, tunduvalt parem kui chopsticks. Ma naisega china redi regular.

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #89
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              jätan meelde, vaatasin kodukat ka juba, tundub solid..

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #90
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                käisin bbq mackis....väga tummine :D, teinekord kindlasti tagasi

                                Comment

                                Working...