*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1186
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Sõltuvust tekitav ju!:D
    Täiesti. :)
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Gettofish
      FPP Pro
      • Nov 2009
      • 259

      #1187
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas con Vaata postitust
      [YOUTUBE]HRn4Zb6gdm4&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

      meenus sellega, et MUPO tahab keelata(keelab?) vabakal rulatamise. gtfo.
      Selles videos puudub loogika ju. Inimesed teevadki sport seal kus seda mõeldud teha. Arvan rulaga peaks sõitma rulaparkides vms kuidas neid nimetate. Või tahate öelda kogu linn ongi mõeldud rulaga sõitmiseks?

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #1188
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
        Kui jood, siis proovi strateegiateemadest eemal hoida, sest su postid võib arusaamatuse tõttu põhimõtteliselt spammiks lugeda.

        See on suuline hoiatus ja viimane.

        Masterpuppet


        tuli mulle täna selline PM. ilmselt puudutab see minu eilseid sõnavõtte kuskil turnade foorumis. tegin oma esimese ürituse plaaniga turnaade alafoorumis kaasa rääkida ja plaaniks ka seda edasi teha. siit küsimus ka teistele foorumlastele, kes viitsiksid asja süüvida ja mu postitused läbi lugeda, et ka see PM on pädev v mitte?

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #1189
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          Nagu üks joodik teisele: Rahvavaenlane, hoia strateegiateemadest eemale !

          Kahju muidugi, et Masterpuppet suulise ja kirjaliku hoiatuse segamini ajab.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #1190
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
            Selles videos puudub loogika ju. Inimesed teevadki sport seal kus seda mõeldud teha. Arvan rulaga peaks sõitma rulaparkides vms kuidas neid nimetate. Või tahate öelda kogu linn ongi mõeldud rulaga sõitmiseks?
            Ongi, sama loogika järgi võiks ju virisema hakata, et miks näiteks kuskil rahvuspargis krossi ei või sõita?

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1191
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Ongi, sama loogika järgi võiks ju virisema hakata, et miks näiteks kuskil rahvuspargis krossi ei või sõita?
              Krossi sõitmine kahjustab loodust, rulaga sõitmine kahjustab mupot ?

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #1192
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Rääkis ju teine vend ka enne milles asi, et golfiväljakul taotakse golfi ja tenniseväljakul tennist. Mina selle mupo tagamaid ei tea mis neid tagant utsitab.

                Comment

                • masterpuppet
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2094

                  #1193
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  Rahvavaenlane, postita rahus edasi, kuid tee seda palun loetavalt. Täiesti ebareaalne on, et pean su postitust 5x lugema, et pointile pihta saada.

                  Ja Potsatajast on see väga suuremeelne, et ta viitsib tähte närida.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #1194
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                    Ja Potsatajast on see väga suuremeelne, et ta viitsib tähte närida.
                    Ty, sir. Muide, mida see pointile veel tähendama peaks ?

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #1195
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      minu arust olid kõik postid esimese korraga loetavad ja kõik olid ka asjakohased.

                      Comment

                      • WeThePeople
                        Vana Tegija
                        • Mar 2010
                        • 1163

                        #1196
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        PACI SOFT JA INSTATILT TRAAAA

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #1197
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                          minu arust olid kõik postid esimese korraga loetavad ja kõik olid ka asjakohased.
                          Ju ma siin olen düsgraaf.

                          Comment

                          • Tipner
                            Räme Fish
                            • Apr 2010
                            • 11

                            #1198
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            TERE kõik starasi regularid:P tahtsin teid kõiki tervitada ja teile palju jõudu soovida!!!
                            jõudu ja et teid edaspidigi näeks!!!! head kevadmölllu kõigile!!!!!!!!!!!

                            Comment

                            • Madis_89
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 841

                              #1199
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              "Pokkerinägu Jaanimaa teenis hobiga kaks korda rohkem kui käsipalliga"

                              «Kel vähegi viitsimist, teenib pokkeriga iga kuu Eesti keskmise palga välja,» räägib Eesti käsipallikoondislane Dener Jaanimaa, kelle tulus hobi tõi märtsis kaks korda rohkem sisse kui pallimäng.

                              Comment

                              • Supsti
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 863

                                #1200
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                kas tegu on dener89ga meie foorumist?

                                Comment

                                Working...