Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
täna ei viitsi tegeleda, aga homme tlna minnes tuleb trollide näod blogisse riputada, kuskile backroundiks vms. Teeme madalaprofiilihuntidest tõelised meediastaarid: ment, taips ja oliver (kui ma seda tõesti viitsin teha)
täna ei viitsi tegeleda, aga homme tlna minnes tuleb trollide näod blogisse riputada, kuskile backroundiks vms. Teeme madalaprofiilihuntidest tõelised meediastaarid: ment, taips ja oliver (kui ma seda tõesti viitsin teha)
TC

Comment