*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #1126
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Kuldaväärt Eesti kohtusüsteem http://www.tallinnapostimees.ee/?id=426273

    Isegi kui ta suutis sellest välja nõuda ainult poole, sai ta teenustasuna umbes 200 000 eurot ehk kolm miljonit krooni.... Endisele kohtutäiturile Priit Lantinile määras kohus rahalise karistuse 45 362 eurot ja 19 senti. Kohtunik pakkus Lantinile võimalust tasuda rahakaristus osade kaupa, kuid Lantin avaldas soovi see tasuda kohe ja korraga.

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #1127
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      Kuldaväärt Eesti kohtusüsteem http://www.tallinnapostimees.ee/?id=426273

      Isegi kui ta suutis sellest välja nõuda ainult poole, sai ta teenustasuna umbes 200 000 eurot ehk kolm miljonit krooni.... Endisele kohtutäiturile Priit Lantinile määras kohus rahalise karistuse 45 362 eurot ja 19 senti. Kohtunik pakkus Lantinile võimalust tasuda rahakaristus osade kaupa, kuid Lantin avaldas soovi see tasuda kohe ja korraga.
      ära vingu. õpi juuurat ja hakka poliitikuks. loo seadusandlus kuidas saaks selliste kuritegude eest reaalsemaid karistusi panna.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #1128
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
        ära vingu. õpi juuurat ja hakka poliitikuks. loo seadusandlus kuidas saaks selliste kuritegude eest reaalsemaid karistusi panna.
        :D tavai.. brb, 20aastat.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #1129
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          ära vingu. õpi juuurat ja hakka poliitikuks. loo seadusandlus kuidas saaks selliste kuritegude eest reaalsemaid karistusi panna.
          Ma hetkel millegipärast arvan, et kui kohus oleks kohe väga püüdnud , siis oleks isegi ehk kuidagi võimalik saadud tulust kasvõi 50% ulatuses trahvi teha. :P

          No tra, mees maksab altkäemaksu ja saab tänu sellele lisatulu nii 200 000 €+ ulatuses ning kohus määrab karistuseks rahatrahvi 22,68%- ulatuses sellest summast. Tõesti väga hirmutav karistus neile, kes tulevikus midagi sarnast proovida mõtlevad ehk halvimal juhul, kui vahele jääd pead maksma riigile väikse protsendi ja uue ameti otsima.

          Comment

          • Tylos
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 340

            #1130
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #1131
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Tylos - Flawless victory!

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #1132
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                +1 :D nice.

                lol@taipupole avatar. :D

                Comment

                • KraindOnMaind
                  FPP Pro
                  • Jun 2009
                  • 228

                  #1133
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  photoshopid nagu väga mööda pole, aga avatariks toppimine näitab, et tegemist on tõelise iidoliga või siis mingi isiklik vimm. mis värk on

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #1134
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    Grudge 3- Another grudge

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #1135
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Tegelikult peaks coca õnnelik olema. Mida rohkem temast räägitakse, seda parem reklaam-nägu ta olympicule. Seda enam tahab olympic temast kümne küünega kinni hoida ja seda paremaid tingimusi võib välja kaubelda.

                      Kui kunagi teadis Rankat iga lasteaialaps, siis nüüd on coca uus ranka.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #1136
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        ei ütleks et coca kuulsam on kui ranka.

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #1137
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                          lol@taipupole avatar. :D
                          Kui ma leian mõne sümpaatse looma pildi, siis vahetan avatari ära. Kiisu tüütas ära. Mulle kassid tegelt ei meeldigi. Karu palun mitte pakkuda. Seni kasutan aga pool-autoprotreed.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #1138
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            ei ütleks et coca kuulsam on kui ranka.
                            google.ee andmetel on ranka 3+ korda kuulsam

                            Comment

                            • qjet
                              Grinder
                              • Apr 2009
                              • 806

                              #1139
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              peale selle promob veel coca colat.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #1140
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                                Kui kunagi teadis Rankat iga lasteaialaps, siis nüüd on coca uus ranka.
                                +1

                                HCC tegemisi on eesti pokkeritaevas eredamalt näha kui ka seniste vanakooli live-pomode omi. Vana-Ranka on väga 2009.

                                Comment

                                Working...