Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
*** APRILLI OFFTOPIC ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
nüüüüd hakkas vist päikesetorm pihta, kõik mis te näete pole mitte mina kirjutanud, vaid MU ARVUTI ISE GENEREERIB SEDA KÕIKE !!!!!! ANDROMEEDA UDUKOGU ORKAAAAAAAAAAAAAAAAAN !!!! suisa
Comment
-
Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
15 minutit üleval jubaAlgselt postitas kjmrc Vaata postitustModeraatorid approvege mu stake teema!!! Ty
Comment
-
-
Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
Algselt postitas Potsataja Vaata postitustSellest Jupiteri teemast ei mäleta ma midagi. 2000 aasta eel toimunu on muidugi meeles aga siis keerles teoreetiline põhioht ainult arvutisüsteemide ümber. Nüüdne päikesetormide teema paneb natuke tõsisemalt mõtlema, kuna 1859 ja Quebec´i näol on reaalsed näited olemas. Ansip@Kanal2 moel kildu rebima küll ei kipuks kuna fakt on see, et päikesetorme on olnud ja tuleb veel.
Comment
-
Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
Fuck yea, tasemel nagu alati!Algselt postitas muruntau Vaata postitustSouth Parki uus hooaeg algas. Cartman on esimeses osas enda parimal tasemel :D
http://www.southparkstudios.com/full...-humancentipad
Comment
-
Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
[YOUTUBE]-i1XL7EwZZo&feature=related[/YOUTUBE]Algselt postitas Oliverk Vaata postitustMul parem.
Comment
-
-
-
-
Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
Plusssss one.. Päikesetorm kogub jõuduAlgselt postitas kaval-ants Vaata postitustkellelgi veel TV3-e pilt puudub?
Comment
TC
Comment