*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #1096
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ma mäletan ka seda 2000. aasta juttu, räägiti, et arvutid ei taju enam biiti ja kõik süsteem läheb lolliks :D
    Ja minut peale 00:00 'i vastuvõtmist sain juba kergendatult hingata, et ei juhtunudki midagi.
    milleenium oli tegelt aastal 2001 kuna aastate lugemist alustati 1st:D
    samuti loetakse ka sajandeid.

    /puhastasin tolmuimejaga klaviatuuri. 5min läheb ühe nupu tagasipanemiseks nõeladega.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1097
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas con Vaata postitust
      /puhastasin tolmuimejaga klaviatuuri. 5min läheb ühe nupu tagasipanemiseks nõeladega.
      been there done that, mul läks kauem, obv seepärast et täispeaga valasin gini klaverile, kangutasin nupud lahti, aga tagasi ei suutnud panna, järgmine päev kaine peaga suutsin nõeladega puseledes ikkagi panna:-)

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #1098
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Nõeladega?

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #1099
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          nõeladetega

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #1100
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            fuhh, mis (n)õelutsemine.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1101
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Relamz Vaata postitust
              Nõeladega?
              läpaka nuppudel on seal all mingi plastmassi jubinatest peen mehhanism mis tuleb kahelt poolt kuidagi korraga paigal hoida ja siis paika sättida... kuna nupud nii väikesed jms.. siis aint nõeltega pääseb seal sebima..

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #1102
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Okei, sain natuke targemaks nüüd.

                Comment

                • Roomet
                  FPP Pro
                  • Dec 2009
                  • 211

                  #1103
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  Kui viin läpaka kuhugi arvutisalongi puhastusse, ega nad ei võta nuppe lahti? Mõtlen, et kui nad suudavad kogu selle pasa, mis mul klaviatuuri all, ära võtta, siis peaks viima...

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #1104
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Roomet Vaata postitust
                    Kui viin läpaka kuhugi arvutisalongi puhastusse, ega nad ei võta nuppe lahti? Mõtlen, et kui nad suudavad kogu selle pasa, mis mul klaviatuuri all, ära võtta, siis peaks viima...
                    vaevalt et nad hakkavad nuppe ära kakkuma
                    tavaliselt ikka puhastatakse klaviatuuri surveõhuga.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #1105
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      läpaka nuppudel on seal all mingi plastmassi jubinatest peen mehhanism mis tuleb kahelt poolt kuidagi korraga paigal hoida ja siis paika sättida... kuna nupud nii väikesed jms.. siis aint nõeltega pääseb seal sebima..
                      No see on ikka ilge porno.. Mul tuli kunagi Esc'i nupp ära, mässasin ca 3 päeva :D:D Siis sain enam-vähem korda aga siiamaani lipsab üks pool hingede tagant ära aga kõvasti vajutades läheb tagasi ;D

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #1106
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Mul dellil käivad küll klõpsuga tagasi. Mingit jamamist vaja pole.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #1107
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Sellest Jupiteri teemast ei mäleta ma midagi. 2000 aasta eel toimunu on muidugi meeles aga siis keerles teoreetiline põhioht ainult arvutisüsteemide ümber. Nüüdne päikesetormide teema paneb natuke tõsisemalt mõtlema, kuna 1859 ja Quebec´i näol on reaalsed näited olemas. Ansip@Kanal2 moel kildu rebima küll ei kipuks kuna fakt on see, et päikesetorme on olnud ja tuleb veel.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #1108
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                            Mul dellil käivad küll klõpsuga tagasi. Mingit jamamist vaja pole.
                            Mul ka Dell Inspironi mudel, aga nendel on ka all see plastikust mehhanism.. Ja wtf mis avatar? :D

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #1109
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Mis värk on. Google DNS on peal, aga pokkerisaitidele ei saa ühegi brauseriga.

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #1110
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                South Parki uus hooaeg algas. Cartman on esimeses osas enda parimal tasemel :D

                                Sorry the video or page cannot be found. The page may have been removed, had its name changed, or is just temporarily unavailable. Please use search or visit our home page. Thank you.

                                Comment

                                Working...