Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
Päevasisese kõikumisena on minu arust küllaltki ekstreemne jah, eriti võrreldes cashgamega. Kuigi massvolüümiga SNG meestele on see vist pigem igapäevane asi? :P
Päevasisese kõikumisena on minu arust küllaltki ekstreemne jah, eriti võrreldes cashgamega. Kuigi massvolüümiga SNG meestele on see vist pigem igapäevane asi? :P
TC
, pidin ühe progre tõmbama android marketist :P, nicenice
Comment