*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • soouni
    Grinder
    • Jul 2010
    • 771

    #721
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Tra sick, sugulane läks metsa usse kaevama kalapüügi tarbeks. Ja mõmmik koos poegadega ründas, joppas, et maha ei murdnud, jala kiskus lõhki vms....
    http://www.ohtuleht.ee/423231

    päris sick ikka

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #722
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
      jah, kui mulle pakutaks võimalus rohkem võtta riskiga, kus mul longrun arvatav eelis on, ma alati võtaks.
      väike vihje: variatsioon ei ole sedalaadi sündmuste sõber, mis toimuvad suhteliselt harva...

      armsalt järjekindel, jätkuvalt

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #723
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas soouni Vaata postitust
        põnev link, kus on õigele artiklile omakorda link :D

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #724
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          Ringvaates kah hetkel.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #725
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas soouni Vaata postitust


            Mulle jäi kõigepealt ikka http://www.maaleht.ee/news/uudised/e....d?id=44302635 silma. Inwardi sõber võib nüüd ka teist sünnipäeva tähistada.

            Comment

            • taasver
              Grinder
              • Oct 2008
              • 584

              #726
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Õhtuleht:
              ... hetkel, kui ta karupoegi märkas, ründas emakaru teda selja tagant.
              Maaleht:
              “Seda meest ei oleks, kui karu oleks teda selja tagant rünnanud,” kinnitas jahimees

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #727
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                See maalehe poolt kirjutatud artikkel on tõesti väga vastuoluline ja lamp, aga noh mis teha.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #728
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
                  vahel tasub võtta, ei maksa päris bumhuntimisega ka ära harjuda. aga enamasti ofc mitte, sest raha pärast kaarte mängimegi ja mida lihtsamalt ja rohkem, seda parem. arvasin et ta võtab, see oleks olnud minu jaoks huvitav action ja coach ühes, aga ei võtnud ja teeme ilmselt coachi raha tagasikandmistega ja sobib nii ka.
                  Lose-lose situation, Ranka saab vähem potensiaalset raha, sa saad sitemat coachi kui oleks nt. koos hand history või video review vms.

                  Kui sul on mingi erihuvi just mängida kellegi vastu kes teeb sellest video, siis võid ju nt KristjanLaasile pm-i saata, ta on ehk ilma rahata ka nõus sult $$$ käest ära võtma :)

                  Comment

                  • Timpz
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2029

                    #729
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    Today one of the 11 indicted individuals surrendered to the FBI in New York. Bradley Franzen, 41, allegedly lied to banks and "tricked" them into processing funds used for online poker. He plead not guilty and was released on a $200,000 bail.

                    Comment

                    • g00000se
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1047

                      #730
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Kas mul mingid imelikud filtrid kogemata peal, või tõesti FTPs pole NL100 :O

                      Comment

                      • altzie
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 169

                        #731
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Hetkel on ~50 nl100 lauda FTPs.

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #732
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Loll pea on ihu nuhtlus. Polnud linnukest "show full tables" ees:D'

                          Oota mis ma tegema pidin, et päevik mul taasavataks?
                          Last edited by g00000se; 18.04.11, 21:29.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #733
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            NL200 on homosid täis... 3betid callitakse 33'ga ära.. ja mingi haige trapimine käib KK ja AA ja QQ'ga preflopis ja flopis

                            üks suht lol käsi mis regide vahel nägin:

                            MP3 tõstab 3bb, BTN callib, flop KJQr, esimene betib, BTN callib, turn checkitakse läbi, riveris esimene paneb 1/4 potist, BTN callib.. mõlemal AA.

                            Comment

                            • hrlohe
                              Pokkerihai
                              • Mar 2011
                              • 2346

                              #734
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Lose-lose situation, Ranka saab vähem potensiaalset raha, sa saad sitemat coachi kui oleks nt. koos hand history või video review vms.

                              Kui sul on mingi erihuvi just mängida kellegi vastu kes teeb sellest video, siis võid ju nt KristjanLaasile pm-i saata, ta on ehk ilma rahata ka nõus sult $$$ käest ära võtma :)
                              handhistory ja review $50/h alusel. video mõtlesin selleks, et ranka käsi näha, aga meenus et ranka saaks ju handhistory saata ja see teeks sama välja, niiet pole tõesti videol mõtet. ei tulnudki varem selle peale.
                              kristjaniga on alati huvitav Hu-d mängida. a miks ptris ta tegemised üldse ei kajastu? mängib ju PLO hud FTPs? peaks nagu träkkima.

                              Comment

                              • ziimukaz
                                Grinder
                                • Jan 2010
                                • 741

                                #735
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                Triobet saatis kirja, et pakuvad 50% rakebacki. Ja kirja all väikselt Antud kampaania kestab 18. aprillist kuni 31. juulini 2011! Kas 31.juuli lõpeb ära 50% diil? :D

                                Comment

                                Working...