*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hrlohe
    Pokkerihai
    • Mar 2011
    • 2346

    #706
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    "Tunnihinnaks on $50 ning ei ole mitte mingit hinnaalandust." Milline osa selles lauses sulle keeruliseks osutus?
    Kui on otse kirjas "mitte tingida" ja sa otsustad, et prooviks ikkagi, siis mis õigust sa enam taga otsid.
    keeruliseks osutub sinu kõva pea. tingimine oleks et teeme 40-ga. pakkusin algselt diili mis suurendaks pm coachi mahtu ehk siis rankal oleks reaalselt rohkem võtta ehk siis lisavõimalus (tal peaks ju edge olema ja ma ise ei keelduks mängust kui saan 1h 2lauda mängija vastu kelle ees mul eelis on), mul olnuks boonuseks tasuta coach võidu puhul. mõistad v. miks vaidled asja üle mis sind ei torgi, roflkopter lihtsalt.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #707
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      elioni lubatud kuni 100Mbit nett
      (wifis olles pidi max kiiruseks olema 54Mbit alla, digitv kui töötab veel 5mb alla ehk siis kokku 49MBit).
      minu tulemus selline:

      Üleslaadimise kiirus: 19.23 Mbit/sek
      Allalaadimise kiirus: 22.49 Mbit/sek

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #708
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
        keeruliseks osutub sinu kõva pea. tingimine oleks et teeme 40-ga. pakkusin algselt diili mis suurendaks pm coachi mahtu ehk siis rankal oleks reaalselt rohkem võtta ehk siis lisavõimalus (tal peaks ju edge olema ja ma ise ei keelduks mängust kui saan 1h 2lauda mängija vastu kelle ees mul eelis on), mul olnuks boonuseks tasuta coach võidu puhul. mõistad v. miks vaidled asja üle mis sind ei torgi, roflkopter lihtsalt.
        Kas ranka võib võidetava raha endale jätta? Kui ei või, siis ta ei saavuta mingit eelist sellise diiliga. Ainult sina saad saavutada = tingimine. Kui ta eelis oleks 90-10, siis ta kaotaks oma $50 hinnast 10%. Eeldusel, et edge on tegelikult väiksem, siis ta kaotab veel rohkem. Short-term resultide peale mängimine on mõttetu gamble, aga ilmselt sa ei ole sellele veel pihta saanud.

        Comment

        • JakoJ
          Jube Noob
          • Sep 2009
          • 132

          #709
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          see vist standard shii

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #710
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
            see vist standard shii
            http://www.epl.ee/artikkel/479858
            vähemalt elionil hind parem ehk siis vanas rahas 450 kopikatega.

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #711
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              elioni lubatud kuni 100Mbit nett
              (wifis olles pidi max kiiruseks olema 54Mbit alla, digitv kui töötab veel 5mb alla ehk siis kokku 49MBit).
              minu tulemus selline:

              Üleslaadimise kiirus: 19.23 Mbit/sek
              Allalaadimise kiirus: 22.49 Mbit/sek
              Mul ka vahest langeb nii madalale, pärast ruuteri restarti on jälle 100 peal tagasi.

              Comment

              • hrlohe
                Pokkerihai
                • Mar 2011
                • 2346

                #712
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                Kas ranka võib võidetava raha endale jätta? Kui ei või, siis ta ei saavuta mingit eelist sellise diiliga. Ainult sina saad saavutada = tingimine. Kui ta eelis oleks 90-10, siis ta kaotaks oma $50 hinnast 10%. Eeldusel, et edge on tegelikult väiksem, siis ta kaotab veel rohkem. Short-term resultide peale mängimine on mõttetu gamble, aga ilmselt sa ei ole sellele veel pihta saanud.
                Jah esialgne diilipakkumine oligi selline ju. Et mängime reaalselt raha peale ja kui kumbki võidab 1000$, jätab selle endale, kui ranka võitnuks 1000 oleks ma coachi eest veel juurde maksnud, kui mina, oleks coachi tasuta saanud + raha. Aga jõudsime juba kokkuleppele niiet las jääb

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #713
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
                  pakkusin algselt diili mis suurendaks pm coachi mahtu ehk siis rankal oleks reaalselt rohkem võtta ehk siis lisavõimalus (tal peaks ju edge olema ja ma ise ei keelduks mängust kui saan 1h 2lauda mängija vastu kelle ees mul eelis on), mul olnuks boonuseks tasuta coach võidu puhul.
                  vähemalt oled järjekindel. head bonused sul.

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #714
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    Selle järjekindlusega meenub üks päris hea ütlus.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #715
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Ints Vaata postitust
                      Selle järjekindlusega meenub üks päris hea ütlus.
                      Ole loll aga järjekindel?

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #716
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Judgment Day is coming

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #717
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          ill be back

                          Comment

                          • hrlohe
                            Pokkerihai
                            • Mar 2011
                            • 2346

                            #718
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            jah, kui mulle pakutaks võimalus rohkem võtta riskiga, kus mul longrun arvatav eelis on, ma alati võtaks.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #719
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
                              jah, kui mulle pakutaks võimalus rohkem võtta riskiga, kus mul longrun arvatav eelis on, ma alati võtaks.
                              Aga kui sul on alati suurem eelis võtta, siis milleks võtta see väiksem?
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • hrlohe
                                Pokkerihai
                                • Mar 2011
                                • 2346

                                #720
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                vahel tasub võtta, ei maksa päris bumhuntimisega ka ära harjuda. aga enamasti ofc mitte, sest raha pärast kaarte mängimegi ja mida lihtsamalt ja rohkem, seda parem. arvasin et ta võtab, see oleks olnud minu jaoks huvitav action ja coach ühes, aga ei võtnud ja teeme ilmselt coachi raha tagasikandmistega ja sobib nii ka.

                                Comment

                                Working...