Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
keeruliseks osutub sinu kõva pea. tingimine oleks et teeme 40-ga. pakkusin algselt diili mis suurendaks pm coachi mahtu ehk siis rankal oleks reaalselt rohkem võtta ehk siis lisavõimalus (tal peaks ju edge olema ja ma ise ei keelduks mängust kui saan 1h 2lauda mängija vastu kelle ees mul eelis on), mul olnuks boonuseks tasuta coach võidu puhul. mõistad v. miks vaidled asja üle mis sind ei torgi, roflkopter lihtsalt.
Algselt postitas Spewmonkey
Vaata postitust
Comment