*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qjet
    Grinder
    • Apr 2009
    • 806

    #661
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    tahaks praegu rämedalt hullu panna. peaks ikka eesti pokkerikommuuniga rohkem tutvust tegema vist. mu enda sõbrad kukuvad vara ära ja ega enamustel see rahasumma ka eriti suur pole, mida nv võib maha juua ja olen jälle sellises lollis spotis, kus ise pean välja rämedalt käristama või koju minema :S

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #662
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Keegi siitsamast trollib pigem
      Ma ei tahaks uskuda, et keegi nii "skilled" on.

      Comment

      • Rando
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2010
        • 316

        #663
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Keegi saaks selle video linkida kus eestlasest pokkerimängija kuskil rõdul sülearvutiga ja läheb ässadega all in ning kaotades viskab läppari rõdult alla.

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #664
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
          Ranka: äkki banid galvini sealt saidilt ära? Üsna häbi on vaadata, et üks täiesti kasutu delfi kommentaariumi sõltlane sellist sitta ajab.

          jep.
          pmst ainus(mida ma tean) variant on teha kommentaarid selliseks, et ennem peab keegi approvema kui avalikuks muutuvad. kehv on see, et tihti võib minna paar h(öösel 8-9 isegi) ennem kui jõuan approveda.

          läbustab 2k25k's ka.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #665
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Ma ei tea, mis poliitika siin saidil bännide jagamise suhtes on, aga minu arust võiks teise kasutaja ründamine ja selle üle uhke olemine anda põhjuse 24h bänniks. Kasutaja Hrlohe ei tundu mingistki otsast aduvat, et tema teguviisis võis midagi väära olla. Sellistele nolkidele tuleks teha selgeks põhjus-tagajärg seos, et idiootne käitumine ei ole aktsepteeritav ja saab karistatud. Kui sellistele asjadele läbi sõrmede vaadata, siis mille eest üldse bänni anda?

            Vestlus Ranka coachimise teemast.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • numnuts
              Grinder
              • Dec 2010
              • 846

              #666
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              HSP E8?

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #667
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                Ma ei tea, mis poliitika siin saidil bännide jagamise suhtes on, aga minu arust võiks teise kasutaja ründamine ja selle üle uhke olemine anda põhjuse 24h bänniks. Kasutaja Hrlohe ei tundu mingistki otsast aduvat, et tema teguviisis võis midagi väära olla. Sellistele nolkidele tuleks teha selgeks põhjus-tagajärg seos, et idiootne käitumine ei ole aktsepteeritav ja saab karistatud. Kui sellistele asjadele läbi sõrmede vaadata, siis mille eest üldse bänni anda?

                Vestlus Ranka coachimise teemast.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Sinu sõnadevalik pani inimese automaatselt kaitsvasse positsiooni.
                Alati saab seletada viisakalt (ilmselgelt ongi tegemist alles postitama hakanud inimesega ja ei saa veel täpselt kõigest aru ja potentsiaalselt siis ka inimesega, kes ei mõistagi, miks tema pakkumine solvav või mis iganes siis oli), et esimeses postis oli selgelt kirjas, et tingimist ei ole ja ei pea kohe "üle ****" saatma.

                Lohe kirjutatud "Ime tuhat *****" oli obv. tsitaat tema arvates sinu standardpostidest, mitte tema lause sinu suunas. ("kogu poste nagu:")
                Last edited by KristjanLaas; 17.04.11, 11:38.

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #668
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  Hrlohe pakkumine ei jätnud mitmetimõistetavust, et tegu oli tingimisega, kuigi oli öeldud, et tingimist ei toimu. Foorumis uus olemine ei tähenda, et ei peaks aru saama asjadest nii nagu need on ja minu sõnastus oli, kuigi mõneti ebaviisakas, siiski täiesti õiglane reaktsioon kasutaja hrlohe pakkumisele (mitte tema isikule).

                  Ei ole siinkohal tähtis, milliseks ta minu postitusi võib pidada või et ta enda täiesti mööda pakkumise pärast peaks asuma kaitsvale positsioonile. Fakt on see, et ta ründas teist foorumikasutajat ja ei leidnud selles midagi väära või imelikku, vaid vastupidi pidas seda täiesti õigeks reaktsiooniks.

                  Reiterate 24h ban @ hrlohe

                  Comment

                  • mikk2468
                    Vana Tegija
                    • Nov 2009
                    • 1039

                    #669
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    imo sa ei ole ranka ja miks peaksid sa rankale tehtud pakkumisele vastama.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #670
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                      imo sa ei ole ranka ja miks peaksid sa rankale tehtud pakkumisele vastama.
                      Wtf see veel asjasse puutub, tegu on foorumiga. Njah, poleks pidanud siin teemas vaidlusesse laskumagi, imelik, kui isiklikule rünnakule teised foorumikasutajad otsivad õigustusi ja ütlevad, et ma poleks üldse pidanud suudki lahti tegema. Nagu mina oleks süüdi. OK, pole tähtis, las jääb nii nagu asi on.

                      Comment

                      • Madis_89
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 841

                        #671
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Hispaanias Aragoni ringrajal peetud Vormel Renault Eurocup 3.5 sarja avaetapil teise sõidu võitis debüüthooaega tegev eestlane Kevin Korjus. Korjus (Tech 1) edestas teise koha saanud Alexander Rossit (Fortec Motorsport) 1,735 ja kolmanda koha saanud Albert Costat (EPIC Racing) 8,154 sekundiga. Suurepärase sõidu tegi ka teine stardis olnud eestlane Sten Pentus, kes tõusis 25. kohalt 11.positsioonile (+36,118). Sõidu käik:


                        Hispaanias Aragoni ringrajal peetud Vormel Renault Eurocup 3.5 sarja avaetapil teise sõidu võitis debüüthooaega tegev eestlane Kevin Korjus.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #672
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Kevin Korjus on lihtsalt nii kõva mees, et minu silmis on ta juba praegu kindlalt eesti TOP3 sportlase seas.
                          Midagi pole öelda, tuleviku F1 mees kindlasti võimete kohaselt.

                          Comment

                          • mikk2468
                            Vana Tegija
                            • Nov 2009
                            • 1039

                            #673
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            kõva vend indeed!

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #674
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Full Tilt No-Limit Hold'em, 203.5 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              BB (t470)
                              Hero (SB) (t530)

                              Hero's M: 11.78

                              Preflop: Hero is SB with 4, 8
                              Hero bets t60, BB calls t30

                              Flop: (t120) 2, K, A (2 players)
                              BB bets t30, Hero raises to t90, BB raises to t180, Hero raises to t470 (All-In), 1 fold

                              Total pot: t480

                              Results:
                              Hero didn't show 4, 8.
                              Outcome: Hero won t480

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #675
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                                Full Tilt No-Limit Hold'em, 203.5 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                BB (t470)
                                Hero (SB) (t530)

                                Hero's M: 11.78

                                Preflop: Hero is SB with 4, 8
                                Hero bets t60, BB calls t30

                                Flop: (t120) 2, K, A (2 players)
                                BB bets t30, Hero raises to t90, BB raises to t180, Hero raises to t470 (All-In), 1 fold

                                Total pot: t480

                                Results:
                                Hero didn't show 4, 8.
                                Outcome: Hero won t480
                                Edit: Removesin enda posti, häbi hakkas enda pärast, standard olukord oli:(
                                Nice hand andu:D
                                Last edited by KristjanLaas; 17.04.11, 16:05.

                                Comment

                                Working...