Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
tahaks praegu rämedalt hullu panna. peaks ikka eesti pokkerikommuuniga rohkem tutvust tegema vist. mu enda sõbrad kukuvad vara ära ja ega enamustel see rahasumma ka eriti suur pole, mida nv võib maha juua ja olen jälle sellises lollis spotis, kus ise pean välja rämedalt käristama või koju minema :S
tahaks praegu rämedalt hullu panna. peaks ikka eesti pokkerikommuuniga rohkem tutvust tegema vist. mu enda sõbrad kukuvad vara ära ja ega enamustel see rahasumma ka eriti suur pole, mida nv võib maha juua ja olen jälle sellises lollis spotis, kus ise pean välja rämedalt käristama või koju minema :S

, 8
, A
Comment