*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #376
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    ikka edasi-tagasi

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #377
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      eks kindlustuse eest pead ka paarsada eur juurde maksma

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #378
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        keegi kunagi jagas mingi lehe kust sai Mp3 tõmmata ja ka kuulata enne tõmbamist ehk jagab uuest PM vms

        Comment

        • ninasarvik11
          Jube Noob
          • Mar 2010
          • 126

          #379
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          "roses are red,
          violets are blue,
          im not good at poems,
          nice tits."

          Stewie Griffin

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #380
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas ninasarvik11 Vaata postitust
            "roses are red,
            violets are blue,
            im not good at poems,
            nice tits."

            Stewie Griffin
            hmm...

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #381
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              ikka edasi-tagasi
              Kui nyyd asi saab kindlaks siis on plaan muidu alguses NY-se minna sugulaste juurde mingi Mai keskel,seal 2 nädalat vms olla ja siis Juuni alguses vegasesse minna ja siis augustis tagasi tulla keskel vms.

              Aga kas nii kallimaks ei lähe?Kui peatun vahepeal kuskil mingi 2 nädalat ja vegasse flightid ostan eraldi.
              Tallinn NY saaks ju ära bronnida edasi-tagasi.Võin tagasitulles ka sugulaste pool peatuda kui vegasest eraldi lennu tagasi võtan.
              Btw kas mingit reisi topicut siin pole?Küsimusi on omajagu,pole eriti tegelenud reisimisega
              Last edited by qbj0hn; 08.04.11, 11:48.

              Comment

              • taavi
                Grinder
                • Oct 2008
                • 684

                #382
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                ...
                Btw kas mingit reisi topicut siin pole?...
                http://foorum.pokkeriprod.com/showth...imise-teema***
                http://foorum.pokkeriprod.com/showth.../628-Reisinurk

                Comment

                • Fortune
                  IP
                  • Oct 2008
                  • 1396

                  #383
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                  keegi kunagi jagas mingi lehe kust sai Mp3 tõmmata ja ka kuulata enne tõmbamist ehk jagab uuest PM vms
                  mp3raid.com

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #384
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                    mp3raid.com

                    tänud lehe eest see on kah ok, kuid otsin ühte teist lehte tolle sain vist cola käest kui nüüd kõvasti järgi mõelda

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #385
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***



                      Sick !

                      Comment

                      • isenseven
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 598

                        #386
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                        tänud lehe eest see on kah ok, kuid otsin ühte teist lehte tolle sain vist cola käest kui nüüd kõvasti järgi mõelda
                        PMed

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #387
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          definitely a buy
                          [YOUTUBE]9TXd0GhSGUs&feature=player_embedded#at=48[/YOUTUBE]




                          //kes kardavad ämblikuid siis soovitan, päris hea adrekas:D
                          [YOUTUBE]bRV4d9LCawU&feature=player_embedded[/YOUTUBE]
                          Last edited by con; 08.04.11, 16:22.

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #388
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Kui nyyd asi saab kindlaks siis on plaan muidu alguses NY-se minna sugulaste juurde mingi Mai keskel,seal 2 nädalat vms olla ja siis Juuni alguses vegasesse minna ja siis augustis tagasi tulla keskel vms.

                            Aga kas nii kallimaks ei lähe?Kui peatun vahepeal kuskil mingi 2 nädalat ja vegasse flightid ostan eraldi.
                            Tallinn NY saaks ju ära bronnida edasi-tagasi.Võin tagasitulles ka sugulaste pool peatuda kui vegasest eraldi lennu tagasi võtan.
                            Btw kas mingit reisi topicut siin pole?Küsimusi on omajagu,pole eriti tegelenud reisimisega
                            Siselennud on reeglina üsna odavad ja võtad kaks eraldi edasi-tagasi piletit lihtsalt. Üks on Tallinn-New York-Tallinn kuskil ümberistumisega ja teine on New York - Las Vegas - New York.

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #389
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              mis on selle klubiloo nimi on kus mingi pesuväel seksuaaltöötaja peksab kuvaldaga telliskive segi??
                              Last edited by Oliverk; 08.04.11, 16:58. Põhjus: ei ropenda, bljät

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #390
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                Estonian Airi kodukalt ükspäev uurisin ja seal oli näiteks nädal aega ette broneerides pilet kallim, kui pool aastat ette ostes. Aasta ette ostes oli aga pilet jälle kallim, kui pool aastat ette ostes. Küsimus on selles, et kust läheb see optimaalne piir ( kus pilet enam odavamaks ei lähe, vaid hakkab jälle kallimaks minema )?

                                //harryahven, "Benny Benassi - Satisfaction"?

                                Comment

                                Working...