*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #226
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Eile pärastlõunal pidasid politseinikud Ida-Virumaal kinni sõiduki, mille rooli oli joobes kasuisa pannud 10-aastase poisi.


    "Mõtlematu tegu - mitte mingil juhul ei tohi rooli lubada last, kellel puudub juhtimisõigus ja -kogemus.

    vs.

    ega see tänapäeva ülevindikeeratud ühiskond pole ka mingi asi.
    Vanasti kui ise olin poisike, töllerdasin palgapäeviti kogu aeg kolhoosi töökoja juures - äkki võttis mõni autojuht või traktorist nina täis ja sai talle teenust pakkuda. Mees koju sõidutada. Mõni kord tuli 2-3 korda kolme-neljakilomeetriseid otsi silgata selle nimel et rooli pääseda. Sai proovida erinevaid sõiduriistasid. Vanast linttraktorist T-54 kuni Zil-130ni. Nüüd tegeleb selliste noortega noorsoopolitsei(!!!)
    Minule patsutati õlale ja jagati kiitusi. Perenaised pakkusid pirukaid et vindise perepea korralikult ja tervena koju tõin. Oma klassi tüdrukud lehvitasid järele kui suure heinakoormaga Zil-130 ga mööda sõitsin. Olin ka 12-13 vana.
    praegu vaadates kuidas politsei pulka hoiab siis on noortele jäänudki soovitus- kui keksu enam mängida ei viitsi ja liivakast huvi ei paku siis jah, kimuge kanepit, andke kellelegi torni või lõhkuge midagi. Midagi normaalset (nagu autoga sõita) teil ju teha ei lasta.


    WORD !

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #227
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Suht õige jutt yep :D.Ise sai ka "isasüles" juba mingi 8-10 aastaselt sõidetud :D ja maal põllu peal ringi pandud jne.Traktoritega sõidetud maal jms :).

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #228
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Minu esimene sõidukogemus oli GAZ 51´ga ja teine LUAZ 968M´ga. Gaziku rool oli ikka julm väljakutse ühe poisipõnni jaoks

        Mingi hetk sai vanaisa ka mosse ostuloa aga ma ei mäleta, miks see asi katki jäi.

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #229
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          Noor neiu kukkus veebikaamera ees seksikalt tantsima, kui tema teadmata langes aknakate eest. Naabrimehed ei hakanud tantsijat segama...


          Nalja nabani:)

          Comment

          • kaval-ants
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 191

            #230
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Saage nüüd vahest ka aru - üks asi on kuskil maal külavahe teel, põllu peal jms sõita, kus sõidab võib-olla 10 autot päevas. Teine asi on seda teha linnas sees, nagu antud juhtum oli.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #231
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***



              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #232
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Potsataja ja teised, kes sellist asja loomulikuks peavad, peaksid pöörduma arsti vastuvõtule.

                Comment

                • Madis_89
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 841

                  #233
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Nõuka ajal (vähemalt lõpus) suri 3+ inimest päevas liiklusõnnetustesse. Praegu sureb umbkaudu 0.3 või sinna kanti?

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #234
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust

                    Nõuka ajal (vähemalt lõpus) suri 3+ inimest päevas liiklusõnnetustesse. Praegu sureb umbkaudu 0.3 või sinna kanti?
                    Paluks linki. Saaks neile nõuka aja armastajatele seda nina alla hõõruda.

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #235
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      No päris nii hull see asi ka polnud, aga siin on hukkunute arvud kirjas nõuka aja lõpust: http://www.ekspress.ee/news/paevauud....d?id=37716195

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #236
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Copy-paste

                        M2, 03.01.2011 12:41
                        ilmselt autopargi uuenemises küsimus. 2010 ja 1990 aasta autod erinevad turvalisuse poolest nagu öö ja päev.

                        E: Kas kusagil on olemas ka sarnane tabel liiklusõnnetuste kogustatistika kohta ?

                        Kõige turvalisem auto, mida ma 1990 oma silmaga näinud olin
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by Potsataja; 06.04.11, 14:13.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #237
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Netis vaatab teda mingi miljon inimest ja siis kahe naabrimehe ees on "omg".

                          mmm,WAT

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #238
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            ilmselt sa oled ka ta klient?

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #239
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              aaaaaaaaaahhhhhhhhhhh2tji4tygji234ghji g2jiq4j24ijgi24jg24ig 42w3igj24wigjw23igvj3wigvjw3igj3w4igj34g KUIDAS SEE ID-KAARDI LUGEJA TÖLÖTAB TÄIESTI VÕIMATU PASAKKF2ok2gtok24ogk3wvko3w4kgok24w3ofgk2wo4gfk24o gk4o2wkgfo4ko4kcvw2kgo423kg42kgo4kw2qgok24ogk423gk o2kgo24kefokr SERTIFIKAAT IDKAARDI UTILIIT HALDUSVAHEND WTF 15 aastat arvutis istunud ei saa sellega hakkama mida mingi penskar teeb kes ei tea misasi USB AUK ISEGI ON KES MÕTLES SELLISE AJUVABA DEBIILSE ASJA VÄAJfq2jytg2jg

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #240
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                aaaaaaaaaahhhhhhhhhhh2tji4tygji234ghji g2jiq4j24ijgi24jg24ig 42w3igj24wigjw23igvj3wigvjw3igj3w4igj34g KUIDAS SEE ID-KAARDI LUGEJA TÖLÖTAB TÄIESTI VÕIMATU PASAKKF2ok2gtok24ogk3wvko3w4kgok24w3ofgk2wo4gfk24o gk4o2wkgfo4ko4kcvw2kgo423kg42kgo4kw2qgok24ogk423gk o2kgo24kefokr SERTIFIKAAT IDKAARDI UTILIIT HALDUSVAHEND WTF 15 aastat arvutis istunud ei saa sellega hakkama mida mingi penskar teeb kes ei tea misasi USB AUK ISEGI ON KES MÕTLES SELLISE AJUVABA DEBIILSE ASJA VÄAJfq2jytg2jg
                                Mobiil-ID teeb elu palju muretumaks

                                Comment

                                Working...