Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.
Lacoste´i sõnul on Fukushima teise reaktori tuumajäätmete hoidlat ümbritsev betoonkest hakanud lekkima, vahendas The Straits Times. Isegi betoneerimine enam ei aita. Võibolla ongi tulemas tšernobol vol 2. Delfis oli ka uudis ,et jaapanis toimunud tuumaõnnetus vastab 6-dale astmele ja 7 on kõige kõrgem aste. Ja Tšernoboli õnnetus oli olnud 7 aste.
reaktorid ennast ise maa alla kaevavad koos betooniga.???? Sul asjast väga vale arusaam. Süsteem betoneerib ära lihtsalt reaktorid. Et seal kiirgust nii palju ei leviks. Ja mingist ise hävimisest või maa alla kadumisest pole sõnagi olnud.
Ja kui sa väga vaielda tahad mine vaidle oma vanaemaga. Pole minu probleem ,et sa sellistest asjadest ei tea midagi. Kes usub või teab , kes ei usu ja ei tahagi teada.
Lacoste´i sõnul on Fukushima teise reaktori tuumajäätmete hoidlat ümbritsev betoonkest hakanud lekkima, vahendas The Straits Times. Isegi betoneerimine enam ei aita. Võibolla ongi tulemas tšernobol vol 2. Delfis oli ka uudis ,et jaapanis toimunud tuumaõnnetus vastab 6-dale astmele ja 7 on kõige kõrgem aste. Ja Tšernoboli õnnetus oli olnud 7 aste.
reaktorid ennast ise maa alla kaevavad koos betooniga.???? Sul asjast väga vale arusaam. Süsteem betoneerib ära lihtsalt reaktorid. Et seal kiirgust nii palju ei leviks. Ja mingist ise hävimisest või maa alla kadumisest pole sõnagi olnud.
Ja kui sa väga vaielda tahad mine vaidle oma vanaemaga. Pole minu probleem ,et sa sellistest asjadest ei tea midagi. Kes usub või teab , kes ei usu ja ei tahagi teada.
Comment