Maailma vapustavad sündmused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • albinar
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2010
    • 346

    #256
    Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

    Lacoste´i sõnul on Fukushima teise reaktori tuumajäätmete hoidlat ümbritsev betoonkest hakanud lekkima, vahendas The Straits Times. Isegi betoneerimine enam ei aita. Võibolla ongi tulemas tšernobol vol 2. Delfis oli ka uudis ,et jaapanis toimunud tuumaõnnetus vastab 6-dale astmele ja 7 on kõige kõrgem aste. Ja Tšernoboli õnnetus oli olnud 7 aste.

    reaktorid ennast ise maa alla kaevavad koos betooniga.???? Sul asjast väga vale arusaam. Süsteem betoneerib ära lihtsalt reaktorid. Et seal kiirgust nii palju ei leviks. Ja mingist ise hävimisest või maa alla kadumisest pole sõnagi olnud.

    Ja kui sa väga vaielda tahad mine vaidle oma vanaemaga. Pole minu probleem ,et sa sellistest asjadest ei tea midagi. Kes usub või teab , kes ei usu ja ei tahagi teada.
    Last edited by albinar; 17.03.11, 21:12.

    Comment

    • Karikakar
      Vana Tegija
      • Jul 2009
      • 1235

      #257
      Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

      Vandalar, soovitan mõtiskleda veel teistelgi teemadel, näiteks "Kes teisele auku kaevab, see ise sisse kukub". Kas alati on ikka nii? Äkki on väike auk? Kuidas siis sinna sisse on võimalik kukkuda? Aga kui ma augu kohe kinni katan?

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #258
        Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

        Algselt postitas albinar Vaata postitust
        Lacoste´i sõnul on Fukushima teise reaktori tuumajäätmete hoidlat ümbritsev betoonkest hakanud lekkima, vahendas The Straits Times. Isegi betoneerimine enam ei aita. Võibolla ongi tulemas tšernobol vol 2. Delfis oli ka uudis ,et jaapanis toimunud tuumaõnnetus vastab 6-dale astmele ja 7 on kõige kõrgem aste. Ja Tšernoboli õnnetus oli olnud 7 aste.
        Ja kus siin kirjas on, et neil on mingi automaatne süsteem, mis ise ennast kinni betoneerib? 1. Neil on eelnevalt ümber terasest+betoonist kaitsev kest. 2. Neil oli võimalus manuaalselt kinni betoneerida see kogu kupatus, aga nad jäid sellega hiljaks.

        Süsteem ei betoneeri midagi, nad on algusest peale betoonkesta sees. Geograafia õpetaja käest võid minna vabandust paluda ja viimane aeg on alustada kirjandiks õppimist.
        Last edited by Spewmonkey; 17.03.11, 21:18.

        Comment

        • suitsutihane
          FPP Pro
          • Dec 2010
          • 286

          #259
          Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

          lol ma olen siin foorumis nüüd mõned kuud juba ringi hiilinud, aga sellist tsirkust pole siin enne näinud ja nüüd saab taimetoitlane sea enda käest peapesu, lust kohe lugeda!

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #260
            Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

            in before everybody starts to glow
            in before everbody starts to grow
            in before everybody facepalm
            in before they start to think
            in before governments start to tell the truth
            in before the history books will have facts in it
            in before i fall into a nasty habit doing in before
            in before i realize i already did it
            in before someone starts to point fingers
            in before aga milleks teistele auku kaevata kui teised sellega ise suurepäraselt hakkama saavad?

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #261
              Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

              in before 2$ flipid Full Tildis

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #262
                Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                Jah, ja liikidega on ka nii, et vahest jääb lihtsalt see liik ellu, kellel joppab a.k.a flip or just a gutshot or in some cases backdoor flush vs flopped quads but it doesn't count so we're done.

                Comment

                • K2snakas
                  Pokkerihai
                  • Feb 2009
                  • 2388

                  #263
                  Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                  mõnus OT juba..v6iks teemas püsida vmt..ei vici neid teemast v2ljas poste kaema tulla iga n2tukese ajatagant:(

                  Comment

                  • janek174
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1078

                    #264
                    Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                    Kui ma enne taimetoitlastest midagi halba ei arvanud, siis nüüd olen ma enam kui kindel, et see on siiski kurjast....

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #265
                      Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                      Aga kui tuleb hull katastroof- kas foorum jääb alles?

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #266
                        Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                        Rohvel, see topic l2heb aina paremaks enne oli liiga kuiv "olen faktidega rohkem kursis kui sina" :D

                        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                        in before 2$ flipid Full Tildis

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #267
                          Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                          Asi edeneb: http://www.postimees.ee/?id=404594

                          PS. Lugege esimest kolme kommentaari :P

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #268
                            Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                            "KÜSIMUS? Kui JAAPANIS on KOHALIK KELLAEG 17.30 ,siis mis kellaaeg-KOHALIK- on EESTIS? MIS KELLAJAL UUDIS AVALDATI JA KEEGI EI RÄÄGI KAABLIST MAAILMAS!PALUN TEATADA ,KUST,MILLISEST ALLIKAST POSTIMEES SAI "KAABLIST" TEADA.."
                            see ka hea kommentaar, mulle isiklikult väga meeldib.

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #269
                              Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                              Eile Jaapanist tagasi jõudnud Eesti ettevõtja Silver Hage muljetas ETV saates «Kahekõne», et tõusva päikese maal juhtunud katastroofist oli puudu paanika.

                              «Viimane asi, mida valitsus tahab, on paanika. Tokyos elab kaheksa miljonit inimest, ümberringi veel 36 miljonit. Sellisesse kohta ei ole paanikat vaja,» ütles Hage ja lisas, et inimestel on radiatsiooni mõõteriistad olemas ja juba seetõttu ei saaks riik tegelikkust varjata."

                              Erplander, kuidas kommenteerid? Jaapani valitsuse poolt kinni makstud ettur?

                              Comment

                              • rasmer
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1306

                                #270
                                Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                                Ma arvan, et valitsus lasi enne müüki paiskamist kõik mõõteriistad ümber seadistada.

                                Comment

                                Working...