Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.
Lol, sa võtsid kohe nii tõsiselt seda viidet, palju õnne.
Ok, aga nüüdsest ma enam isiklikele märkustele ei reageeri, püsigem teemas.
Algselt postitas Potsataja
Vaata postitust
Ok, aga nüüdsest ma enam isiklikele märkustele ei reageeri, püsigem teemas.
TC



Comment